Жінка і автостраховка

Кожна жінка, яка керує автомобілем, змушена стикатися з автострахуванням. Зараз в Росії основних позицій автострахування дві - ОСАГО, тобто обов`язкове страхування цивільної відповідальності, і КАСКО - добровільне страхування.

Давайте звернемо увагу на європейський досвід. У багатьох країнах Європи жінка при страховці автомобіля отримує помітні знижки, тому що жіночий стиль водіння більш спокійний, ніж чоловічий. І в Росії ще деякий час назад були спеціальні «жіночі» пропозиції, однак сьогодні все вони пішли в небуття, калькулятор осаго тепер єдиний для всіх. Чому?

Російські страховики відповідають просто - їм невигідно робити жіночі знижки, і підтвердженням цього статистикою. Виявляється, число аварій за участю жінок водіїв в деяких страхових компаніях навіть більше, ніж чоловіків. Інша справа, що це зазвичай дрібні аварії, не пов`язані з великими збитками і тим більше людськими жертвами, але, як то кажуть, копійка рубль береже.

Є й опитування, які говорять про те, що якщо Осаго скасувати, більшість чоловіків перестане страхувати автомобіль, а більшість жінок продовжить на каско. І якщо для сильної статі важливо отримання страховки, для жінок, навпаки, поліс є можливість нічого не платити «в разі чого». Значить, цей самий «випадок» вони завжди враховують.

З чим це пов`язано? Адже жінка на дорозі дійсно веде себе набагато менш агресивніші за чоловіків. Експерти з цим згодні, але виділяють два чинники, які в переважній більшості випадків стають причинами ДТП за участю жінок.


Перше - той самий людський фактор. Жінка людина більш емоційний, реакція її повільніше, і у важких ситуаціях, якщо чоловік намагається якось виправити проблему, піти в лінії зіткнення або мінімізувати площа зіткнення, жінка часто просто кидає кермо. Такі аварії можуть закінчитися вельми плачевно.

Друга і, як відзначають експерти, основна проблема - неякісна підготовка жінок-водіїв. Зараз отримати права прагне все більше представників прекрасної статі, і водійське посвідчення для них - лише папір, роздільна їздити на машині, особливим вивченням правил і техніки їзди жінки, що називається, «не заморочуються». І якщо більшість дтп за участю чоловіків пов`язано з порушеннями правил обгону і перевищенням швидкості, жінки частіше за все мають проблеми в перестроюванні і маневруванні. І я хочу визнати - це так. Перші два роки мого особистого водійського досвіду, коли мені потрібно було перебудуватися або повернути, я робила «все правильно» - включала поворотник і починала перебудовуватися. А то, що по сусідній смузі, куди я перебудовуюся, може летіти авто, мені і в голову не приходило. Вірніше, приходило, але потім, коли був скрегіт гальм і добірний мат на мою адресу. Слава Богу, з часом в моїй голові щось клацнуло, і зараз я дивлюся, чи немає перешкоди в місці, куди я повертаю.

Тепер я розумію, що це проблема не тільки моя. А один з відомих страховиків, статтю якого я недавно прочитала, заявив, що в найближчі роки їх компанія підвищить каско для жінок стажем до 30 років і досвідом водіння до 3 років.

Що сказати в резюме ... Наставляти нікого не буду, але скажу, що наведені цифри і думки змусили мене задуматися. Перш за все про те, що ми, жінки, недооцінюємо небезпеку дороги. Дорога - не місце, де треба демонструвати себе або свій блискучий автомобіль, це - лише шлях. Шлях до людей, які нас чекають і люблять. І хочуть, щоб ми приїхали до них живі - здорові. Ось з такою думкою і потрібно сідати за кермо.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Жінка - теж водій фото

Жінка - теж водій

Жінка за кермом - сьогодні явище аж ніяк не рідкісне. Сучасні дами відмінно управляють автомобілем, а правила…

Жінка за кермом автомобіля фото

Жінка за кермом автомобіля

Як часто помітивши жінку за кермом можна побачити, як чоловіки розуміюче і саркастично переглядаються, як би бажаючи…

Улюбленець жінки - автомобіль фото

Улюбленець жінки - автомобіль

Традиційно водіння автомобіля вважається прерогативою чоловічої половини людства. Однак все більше жінок сідають за…

Аварія - слово жіночого роду фото

Аварія - слово жіночого роду

За даними ГИБДД число аварій, скоєних з вини жінок-водіїв зросла за останні три роки в 4 рази. У два рази частіше, ніж…

Жінка за кермом автомобіля фото

Жінка за кермом автомобіля

У нашій статті "Жінка за кермом автомобіля" ви дізнаєтеся: як вважають, жінка за кермом - це правильно.Чи варто жінці…

» » Жінка і автостраховка