Нудьга скорочує життя

Наше життя повинна бути яскравою, активної і цікавої

Чи знаєте ви, що тривалість життя безпосередньо залежить від того, наскільки цікаво ви живете? Це підтвердили англійські вчені, які ще в далекому олімпійському 1980 року провели тестування декількох тисяч чоловік на тему, наскільки цікава / нудна їх життя. І ось зовсім недавно, в 2009, коли з цього числа померло більше семи тисяч чоловік, вони вирішили провести аналіз і зробити висновки.

Виявилося, що ризик передчасної смерті у «нудних» людей приблизно в півтора рази вище тих, хто вмів знаходити собі захоплююче заняття.


Вчені знайшли цьому логічне обгрунтування. Основна причина смерті (зокрема, передчасної) є проблеми з серцево-судинною системою, які нудьга як ненормальне психологічний стан ще більше погіршує. Крім того, люди, яким нудно жити, схильні до зловживання алкоголем і куріння. Такий спосіб життя скорочує тривалість життя, може стати причиною хвороби серця, печінки, нирок, раку легенів і багатьох інших небезпечних захворювань.

І ось що ще з`ясувалося - жінки вважають своє життя нудним в два рази частіше ніж чоловіки, особливо ті, хто має нудну офісну або низько кваліфіковану роботу, а також самотні. Тому, щоб не опинитися в групі ризику, потрібно обов`язково мати багато друзів, чоловіка, коханця, захоплююче хобі і займатися спортом - тоді наше життя буде яскравою, веселою і наповненою життєвим змістом, чого вам і бажаю.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Тривалість статевого акту фото

Тривалість статевого акту

Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить у…

Як поліпшити своє здоров'я? фото

Як поліпшити своє здоров'я?

Кожен з нас намагався почати нове життя з понеділка, але особисто мені не доводилося зустрічати жодного з тих, у кого…

І серце боліти не буде фото

І серце боліти не буде

Протягом довгих років американські вчені вивчали вплив здорового способу життя на захворювання серцево-судинної…

Небезпечний спосіб життя фото

Небезпечний спосіб життя

Деякі люди знають, що ведуть небезпечний спосіб життя, але все одно продовжують слідувати йому. А між тим, існують…

» » Нудьга скорочує життя