Вагітна? Марш на спорт!

Ні для кого не секрет, що епідемія ожиріння по всьому світу - вже укорінений діагноз. Жири наступають. І якби ж то наступали аби на кого, але ось підвищений вага для вагітних - це зовсім вже неправильно та й зовсім небезпечно! А тому - все на фітнес!

На думку експертів у всьому світі, з ожирінням жінок дітородного віку слід боротися усіма фітнес-засобами, бо шанси на здорове потомство у панянок з підвищеною вагою зменшуються пропорційно збільшенню маси жиру. За даними різних джерел, останнім часом стало більше жінок з надмірною вагою вже до першої вагітності (тоді як раніше дами «набирали зайву» лише після пологів). І кількість їх лякає зростає: якщо тенденція збережеться, то невиправдано «великих» вагітних дам до 2010 року стане близько 20-25%.

Тобто вже через якихось 3 роки майже чверть майбутніх мам матимуть серйозний привід турбуватися про своє здоров`я (у повних жінок частіше бувають викидні, розвивається ускладнення прееклампсія, вони частіше страждають від утворення небезпечних кров`яних згустків в судинах, їм частіше роблять кесарів розтин, не кажучи вже про 35% материнських смертей від ожиріння) і здоров`я майбутнього малюка (Перинатальні травми, ризик смерті в перші 24 години).


Зрозуміло, що для уникнення описаних вище проблем є рішення. І ім`я цього рішення - фітнес, зрозуміло. Медики радять займатися собою задовго до вагітності - вже на етапі планування сім`ї. Але якщо це, з яких-небудь причин, неможливо або недоречно, то безпосередньо 9 щасливих місяців виношування повинні бути кришталево чисті - НІ шкідливим звичкам і ТАК спеціальним фітнес-занять для вагітних. В іншому випадку ручатися за благополучні пологи не візьмуться навіть вищі майстри своєї справи, повідомляють медики.

Автор: Феміна Липова

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Анальний секс для вагітних фото

Анальний секс для вагітних

Яка жінка при вагітності не переживає про те, чи можуть їх сексуальні переваги нашкодити дитині. Наприклад, чи може…

Вітаміни для вагітних жінок фото

Вітаміни для вагітних жінок

Будь-якій людині потрібні вітаміни для нормального життя, і вони зустрічаються майже у всьому, що ми їмо. Проте багато…

Спорт і вагітність фото

Спорт і вагітність

Вагітність - важка, але щаслива пора в житті жінки. Всі думки в цей час спрямовані на здоров`я майбутнього малюка.…

Пологовий будинок №8 фото

Пологовий будинок №8

район ЮВАО Адреса Самаркандский бульвар, буд.3 Тел. довідкової 709-17-10 Тел. приймального відділення. 709-17-01 Схема…

» » Вагітна? Марш на спорт!