Перекус - ворог схуднення і здоров'я

Перекус - ворог схуднення і здоров`я
Правильне харчування може допомогти вам добре виглядати і відмінно себе почувати. І навпаки, шкідливі продукти, та ще й з`їдені не вчасно, лише поглиблюють проблеми як медичного, так і естетичного характеру. Однією з шкідливих харчових звичок можна вважати неконтрольовані перекушування.
За даними медиків, людський організм дуже сильно залежить від встановленого режиму. Якщо ви будете лягати спати і вставати, а також є в один і той же час, всі органи і системи пристосуються до цього ритму і працюватимуть більш злагоджено, ніж при безладному способі життя.

Однак в умовах сучасного міста чіткий режим можливий далеко не завжди. Через зайнятість, транспортних проблем та інших факторів людина може почати пропускати прийоми їжі або сильно змінювати їх час. Це стає причиною перекусів.

Самі по собі полуденок або другої сніданок - заплановані прийоми їжі між сніданком, обідом і вечерею - не так вже й погані. Навпаки, деяким людям підходить дробове харчування, коли вся їжа ділиться на 5, 6 і більше прийомів на день. У той же час не варто поспішати заїдати швидкоплинний голод першій-ліпшій їжею. Найчастіше під час позапланового перекусу у людини немає можливості з`їсти щось корисне, і він втамовує голод чіпсами, бутербродами, булочками та солодкими напоями. ці продукти приносять тільки короткочасне насичення і багато зайвих калорій. Тому для фігури і здоров`я таких прийомів їжі краще уникати.


Особливо шкідливі нічні перекуси. Вночі травному тракту краще перебувати в спокої. Наївшись на ніч, ви ризикуєте заробити безсоння, а також зайві жирові відкладення.

Пристрасть до перекусу можна приручити. Для цього беріть з собою на роботу або на навчання ваші улюблені і корисні продукти. Наприклад, підійде яблуко, питний йогурт або кефір, сухі хлібці. Така легка їжа допоможе вам зменшити почуття голоду до основного прийому їжі. Будинки покладіть у вазу на столі фрукти. При бажанні перекусити їжте їх. Однак будьте обережні з виноградом і бананами - ці продукти відрізняються високою калорійністю.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як бути ситою і стрункою фото

Як бути ситою і стрункою

Чи завжди шлях до стрункої фігури лежить через почуття голоду? Зовсім ні. Для того, щоб скинути зайві кілограми,…

6 Шкідливих харчових звичок фото

6 Шкідливих харчових звичок

Часом зусилля, спрямовані на позбавлення від зайвих кілограмів, не приводять до успіху. Відбувається це через те, що…

Раціон здорового харчування фото

Раціон здорового харчування

Людському організму потрібні білки, жири, мінеральні елементи вуглеводи і вітаміни. Тільки при дотриманні необхідного…

Як змусити себе не їсти фото

Як змусити себе не їсти

Часто основною причиною того, що ви набираєте зайву вагу, є переїдання. Іноді бажання поїсти досягає такої сили, що…

Корисні і шкідливі перекуси фото

Корисні і шкідливі перекуси

Дієтологи стверджують, що перекушування між основними прийомами їжі не є порушенням харчової поведінки. Але тільки за…

» » Перекус - ворог схуднення і здоров'я