Про користь йоги

Про користь йоги
Заняття йогою - це унікальна можливість домогтися гарного й сильного тіла, а також врівноважити стан душі, привести свій внутрішній світ до гармонії з навколишнім світом. Йога поєднує в собі фізичні і дихальні вправи, медитації.
Завдяки заняттям йогою можна не тільки зберегти молодість, красу і здоров`я, а й відчути себе щасливим і благополучним людиною. Позитивний ефект дають навіть найпростіші вправи.

Заняття йогою допомагають зняти напругу, завдяки практиці організм розслабляється, знижується рівень кортизолу, гормону посилює реакцію на стреси.

Регулярна практика йоги здатна вплинути на найсерйозніші захворювання і знизити біль. Під час занять зміцнюються стінки судин, підвищується їх еластичність, нормалізується кров`яний тиск.

Завдяки дихальним вправам, які містить в собі комплекс йоги, нормалізується функція дихання, збільшується Об `єм легких. Організм отримує достатню кількість кисню за рахунок глибокого і повільного дихання, це позитивно впливає на роботу всіх внутрішніх органів.


Користь йоги неоціненна для тих, хто хоче схуднути. З її допомогою можна легко спалити зайві жирові відкладення і в досить короткі терміни привести фігуру в нормальний стан. М`язи вчасно занять витягуються і зміцнюються, що не збільшуючись в обсязі.

Уже через кілька занять йогою в тілі з`являється гнучкість і легкість. Це відбувається через те, що під час вправ з сухожиль і зв`язок видаляється молочна кислота, яка сковує рухову активність. Йога опрацьовує всі групи м`язів, навіть найглибші. заняття допомагають позбавитися від хронічного болю в попереку і викривлень хребта.

Йога допомагає розвинути зосередженість і вчить слухати власне тіло, зміцнює психіку. Завдяки їй можна позбутися від депресії, хронічної втоми, вона відновлює сон. Якщо займатися йогою регулярно, легко досягти і підтримувати тілесне і душевне здоров`я, набути впевненості.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Повітряна йога фото

Повітряна йога

Здавалося б, є речі, до яких застосовувати знамениту фразу «все тече, все змінюється» практично неможливо.…

Чим допомагає йога фото

Чим допомагає йога

Йога являє собою древнеиндийскую систему фізичної і психічної культури. В даний час йога завоювала велику популярність…

Моя улюблена йога фото

Моя улюблена йога

Зараз це модне слово - йога. Їй займається, напевно, кожен. Діти, дорослі, вагітні та, а так само старі і підлітки.…

Заняття йогою для схуднення фото

Заняття йогою для схуднення

Струнка фігура, дивовижна гармонія душі і тіла, краса не тільки зовні, але і зсередини, фізичний і психологічний…

Що дають заняття йогою фото

Що дають заняття йогою

Йога стає дуже популярною не тільки серед молоді, їй все частіше захоплюються люди похилого віку. За допомогою…

Йога для нормалізації сну фото

Йога для нормалізації сну

Порушення сну - проблема, яка тягне за собою млявість, втома, неуважність, тому її не можна залишати без уваги.…

Заняття йогою для вагітних фото

Заняття йогою для вагітних

Вагітним жінкам рекомендується уникати фізичних навантажень, але в той же час заняття йогою дуже корисні для майбутніх…

» » Про користь йоги