Як чистити зуби ниткою

Як чистити зуби ниткою
Зубна нитка (флосс) являє собою нитку з синтетичних волокон, яка призначена для очищення міжзубного простору і контактних поверхонь зубів. При чищенні зубів щіткою наліт видаляється не повністю, тому флос є обов`язковим доповненням при виконанні процедур по догляду за порожниною рота.
необхідність застосування зубної нитки обумовлена тим, що щіткою - основним засобом гігієни ротової порожнини - дістатися до всієї поверхні зубів неможливо. Контактні поверхні зубів, тобто поверхні, звернені до сусідніх зубах однієї щелепи, складають близько 40 відсотків від площі всього зуба. І тільки за допомогою флосса їх можна повністю вичистити.

Застосовувати зубну нитку стоматологи рекомендують регулярно, краще це робити після кожного прийому їжі. Чистити зуби ниткою досить просто, але тільки після того, як ви в повній мірі опануєте цим методом чистки.

Для початку витягніть з касети 30-40 сантиметрів зубної нитки і намотайте більшу частину на середній палець лівої руки. Другий кінець флосса намотайте на середній палець правої руки таким чином, щоб проміжок нитки між пальцями становив близько 10 сантиметрів.

Потім злегка натягніть флос пальцями і введіть у порожнину між зубами. Чистити поверхню необхідно у напрямку до ріжучого краю зуба, тобто його жувальної поверхні. Притиснувши нитку до поверхні одного зуба, зробіть кілька рухів вгору і вниз. При чищенні злегка заводите нитку під край ясен. Повторіть ці дії стосовно зуба. При цьому в міру забруднення нитки перемотуйте її з одного пальця на другий, використовуючи щоразу чисту ділянку. По закінченню процедури чистки виведіть флос з міжзубного простору.


Якщо ви робите процедуру перший раз, то, швидше за все, вам буде потрібно багато часу. Після повторення її кілька разів, ви зможете чистити зуби ниткою за лічені хвилини.

Не варто лякатися, якщо після чистки в порожнині рота з`явилася кров. Зазвичай це відбувається через млявої запального процесу в яснах або внаслідок недосконалості техніки володіння флосом. При регулярному застосуванні нитки кровоточивість зникає.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як зберегти здорові зуби фото

Як зберегти здорові зуби

У нашій статті «Як зберегти здорові зуби» ви зможете дізнатися, які існують методи боротьби з карієсом і…

Здоров'я зубів на відмінно фото

Здоров'я зубів на відмінно

Ви не повірите, але зуби - дзеркало всього нашого організму! За їх станом можна судити про багато проблем зі здоров`ям…

Як зняти наліт з зубів фото

Як зняти наліт з зубів

Зубний наліт являє собою липку плівку, що складається з живих і мертвих бактерій. Якщо його вчасно не видаляти, він…

Правильний догляд за зубами фото

Правильний догляд за зубами

Найстрашніший ворог ваших зубів - це зубний камінь, який з`являється на ваших зубах, як плівка і утворюється з слини і…

Як правильно чистити зуби фото

Як правильно чистити зуби

Кожна з нас хоче мати красиві зуби і красиво посміхатися. Ми розповідаємо, як правильно доглядати за зубами і яснами,…

Як правильно чистити зуби? фото

Як правильно чистити зуби?

Краса посмішки багато в чому залежить від здоров`я зубів, а їх стан, в свою чергу, впливає на здоров`я всього…

» » Як чистити зуби ниткою