Як зберегти здоров'я зубів

Як зберегти здоров`я зубів
Красиві і здорові зуби - зовсім не міф. Їх здоров`я знаходиться в ваших руках. Навіть якщо ви з дитинства схильні до таких захворювань, як карієс, не варто опускати руки, ви можете уникнути цих проблем. В цьому випадку вам необхідно правильно доглядати за порожниною рота.
Основним джерелом здоров`я зубів є їжа, яку ви щодня приймаєте. У тому випадку, якщо ви є затятим ласунам, то від походу до стоматолога ви не застраховані. Цукор - ворог зубів, адже бактерії здатні перетворити його в кислоту, яка роз`їдає корисні мінеральні речовини. Внаслідок цього емаль зубів слабшає, зуби стають крихкими і схильними до карієсу, а в деяких випадках і пародонтозу.

Ваш помічник - кальцій. Які ж продукти містять цей мікроелемент? Це молочні продукти (сир, молоко), риба, сир, кунжут і мигдаль. Звичайно, крім цього ви повинні приймати комплексні вітаміни. А якщо ви відчуваєте, що емаль ослабла (з`явилися ледь помітні тріщини на зубах), то можете придбати препарати, що містять кальцій (Кальцій-Д3 Нікомед).

Крім правильного харчування необхідний і догляд. Чистіть зуби мінімум два рази на день. Пам`ятайте, що не варто братися за щітку відразу після їжі. Під час прийому їжі в порожнині рота утворюються кислоти, які розм`якшують емаль, до її відновлення має пройти мінімум 30 хвилин.

Після прийому їжі використовуйте зубну нитку. Чистіть акуратно, намагаючись не пошкодити ясна. Щодня полощіть рот спеціальними ополіскувачами, вони знімають запалення, запобігають появі карієсу і утворення зубного каменю.


Як правило, велике скупчення бактерій знаходиться на мові, тому щодня за допомогою спеціальної щітки проводите чищення мови і неба.

Для зміцнення зубів використовуйте народні методи. Наприклад, ви можете використовувати настій з квіток ромашки. Візьміть дві столові ложки сушеного рослини, заваріть склянкою окропу. Дайте суміші настоятися протягом 15 хвилин. Після цього процідіть, остудіть і прополощіть рот.

щоб запобігти карієс відвідуйте стоматолога кожні півроку, навіть якщо вас нічого не турбує. У тому випадку, якщо ви маєте шкідливі звички - постарайтеся позбавитися від них.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Зміцнення зубів і ясен фото

Зміцнення зубів і ясен

Зміцнення зубів і ясен - це не просто важлива, а життєво необхідна процедура, яка допоможе не тільки зберегти здоров`я…

Як зміцнювати емаль зубів фото

Як зміцнювати емаль зубів

Красиві зуби - це символ здоров`я і успіху. Завжди приємно дивитися на променисту посмішку. Щоб зуби залишалися міцними…

Як зберегти здорові зуби фото

Як зберегти здорові зуби

У нашій статті «Як зберегти здорові зуби» ви зможете дізнатися, які існують методи боротьби з карієсом і…

Правильний догляд за зубами фото

Правильний догляд за зубами

Найстрашніший ворог ваших зубів - це зубний камінь, який з`являється на ваших зубах, як плівка і утворюється з слини і…

Як чистити зуби фото

Як чистити зуби

Очищення зубів є необхідною щоденною процедурою, яка освіжає подих і попереджає хвороби зубів і ясен. І основне…

Як захистити зуби від карієсу фото

Як захистити зуби від карієсу

Карієс є найбільш поширеною проблемою, яка веде до кабінету стоматолога. Вилікувати зруйнований зуб своїми силами поки…

Як зберегти білизну зубів фото

Як зберегти білизну зубів

Сліпуча голлівудська посмішка неспроста стала символом успішності. Білосніжні зуби - ознака здоров`я їх володаря, його…

Як зберегти здорові зуби фото

Як зберегти здорові зуби

Здорові зуби - це не тільки гарна посмішка і свіжий подих, від них залежить стан усього організму. Хвороби зубів…

» » Як зберегти здоров'я зубів