Стрінги і жіноче здоров'я

Стрінги і жіноче здоров`я
Стрінги - це маленькі, вузенькі, майже непомітні під одягом трусики. Вони відмінно підійдуть, якщо на вас відверту сукню або брючки. Однак фахівці стверджують, що стрінги можуть бути небезпечні для жіночого здоров`я.

Безумовно, стрінги дуже привабливі і додають сексуальності дівчатам, особливо якщо їх сідниці у відмінній формі. Небагато чоловіків зможуть встояти перед такою жінкою. Та й самі леді почувають себе в такому одязі розкутими і привабливими.

Однак фахівці стверджують, що стрінги можуть спровокувати розвиток грибкових і вагінальних інфекцій і захворювання сечових шляхів. Найчастіше любительки вузеньких тесемочек страждають від молочниці. Найпоширенішою причиною цього часто стає синтетична тканина трусиків, яка погано пропускає вологу і повітря. В результаті створюється досить сприятливе середовище для розвитку бактерій і мікробів.

Не можна не відзначити і те, що вузька тасьма стрінгів сприяє переносу кишкових бактерій в піхву, тим самим провокуючи розвиток запальних захворювань. Крім того, форму цих трусиків складно назвати зручною, часто вона натирає область геніталій. В результаті порушується слизова, що веде за собою дискомфорт і навіть хворобливі відчуття.


Таким чином, носити стринги постійно не можна. Але їх можна використовувати для окремих випадків, намагаючись при цьому надягати їх якомога рідше і обов`язково застосовувати при цьому щоденні прокладки. Адже зовсім необов`язково надягати це привабливе білизна на прогулянку з собакою, для походу по магазинах або на роботу, для цих цілей існують більш зручні моделі. Також ні в якому разі не надягайте такі трусики на ніч.

Намагайтеся не купувати дешеві стрінги з синтетики, використовуйте більш дорогі моделі, виготовлені з натуральних тканин. Звертайте увагу і на розмір трусиків, так як якщо він підібраний неправильно, проблем не уникнути. Занадто вузькі моделі надмірно обтягують тіло, тим самим посилюючи положення, в цьому випадку ймовірність виникнення інфекцій збільшується.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Перша шлюбна ніч, білизна фото

Перша шлюбна ніч, білизна

Будь-яка наречена до питань, що стосуються підготовки до весільного заходу, відноситься вельми і вельми відповідально.…

Стрінги несуть проблеми фото

Стрінги несуть проблеми

Стрінги - це модно, красиво і сексуально, але не носи їх кожен день, одягай стрінги тільки в особливих випадках і ні в…

Як вибрати жіночі трусики? фото

Як вибрати жіночі трусики?

Вибір трусиків надзвичайно важливий для всіх жінки. Від того чи підходить вам ваше нижню білизну залежить те, як буде…

Трусики танга фото

Трусики танга

Для одних представниць женскогопола труси танга - це щось непристойне і навіть небезпечне для здоров`я. А другіеженщіни…

Трусики жіночі: види фото

Трусики жіночі: види

Все в жінці має бути красиво, і особа, і верхній одяг, і нижню білизну, зокрема, жіночі трусики. Види цього предмета…

Як вибрати жіночі трусики фото

Як вибрати жіночі трусики

Це тільки чоловіки думають, що жінці одягтися легко. Чого тільки варта правильний вибір трусиків. Чоловіки не носять…

» » Стрінги і жіноче здоров'я