Ідеальна дружина: чоловічу думку

Ідеальна дружина: чоловічу думку
Незважаючи на те, що ідеальність і ідеал є спірними поняттями, поняття «ідеальна дружина» для більшості чоловіків характеризується схожими рисами характеру. Жіноче ж і чоловіче уявлення про ідеальну дружину абсолютно різний.

На думку чоловіків, ідеальна дружина повинна бути жіночною, розуміє і самостійною. Що стосується ідеальної зовнішності, красивих форм і довгих ніг, то для більшості чоловіків це не головне. Але як би там не було, чоловіки люблять очима, а жіночність - це вже свого роду краса. Жінка повинна завжди бути привабливою і сексуальною. Незважаючи на те, де вона перебуватиме - на вечірці або вдома.

Ідеальна дружина повинна бути розумною. Причому в даному випадку це не означає наявність вищої освіти і престижної роботи. Розумна дружина повинна вміти вислухати партнера, дати пораду або висловити свою думку.

Ідеальна дружина повинна виглядати так, щоб її бажав не тільки власний чоловік, але і інші чоловіки. Жінка повинна завжди висловлювати свої почуття по відношенню до свого коханого, говорити, що він кращий на цьому світі. Вона повинна вміти виховувати чоловіка, використовуючи при цьому не тільки батіг, а й пряник.

Більшість чоловіків хочуть, щоб дружина вміла ідеально вести домашнє господарство, готувати і створювати затишок будинку. Але робити вона це повинна до його приходу. Йдучи додому з роботи, чоловік хоче смачно повечеряти, подивитися улюблену телепередачу і зайнятися сексом, але тільки не з втомленою і нервової дружиною, а з чарівниці.


Чоловікам не догодиш: з одного боку чоловіки хочуть, щоб їхні дружини були предметом обожнювання і наслідування, але з іншого, як тільки їх дружинам роблять компліменти сторонні чоловіки, в чоловіка прокидається почуття власності. Чоловіки за своєю натурою власники. Жінка, на їхню думку, тендітне створіння, яке завжди повинна бути за чоловіком.

Ідеальна дружина і жінка на думку прекрасної статі - це не одне й те саме поняття. Жінка, в першу чергу, повинна бути коханкою, а дружина - домогосподаркою.

Ідеальна ж дружина повинна бути коханкою і домогосподаркою одночасно.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Яка моя друга половинка? фото

Яка моя друга половинка?

У кожної людини з дитинства закладається розуміння того, якою має бути друга половинка. Багато звертають увагу на…

Ідеальна жінка повинна ... фото

Ідеальна жінка повинна ...

Яка вона, ідеальна жінка, на думку чоловіків? Що вона повинна робити, як себе вести? Намагаючись відповісти на це…

Образ ідеальної жінки фото

Образ ідеальної жінки

Чоловічі серця змушують тремтіти доглянуті, красиві, розумні, енергійні, екстравагантні, кокетувати жінки, ті, які…

Я - ідеальна дружина фото

Я - ідеальна дружина

Бути гарною дружиною, тим більше ідеальної - завдання нелегке, і для деяких жінок є непосильною ношею. І якщо будь-які…

Ідеальна дружина, яка вона? фото

Ідеальна дружина, яка вона?

Ідеальних людей не буває. Це відомо всім, проте, прагнення до ідеалу - святий обов`язок кожного поважаючого себе…

» » Ідеальна дружина: чоловічу думку