Все про здоров'я волосся

Все про здоров`я волосся
Красиві і міцні, здорові і блискуче волосся - це не мрія кожної дівчини і жінки? Ще з давніх часів товщина коси вважалася еталоном краси і здоров`я. Сьогодні мати розкішну шевелюру можна навіть не маючи під рукою елітної і дорогої косметики. Секрети догляду за волоссям за допомогою народних засобів передаються з покоління в покоління, які можна приготувати в домашніх умовах.

У зимову пору року багато жінок страждають від того, що шкіра стала сухою і чутливою, а волосся втратили свій обсяг і блиск. Проблеми з шкірою вирішити досить просто, з волоссям все йде набагато складніше. Вони потребують не тільки в трепетному ставленні, а й особливого догляду. Якщо нехтувати цим вимогам - можна отримати масу проблем, починаючи з естетичних і закінчуючи медичними. Але не варто переживати, адже не все так сумно як може здатися на перший погляд. зберегти пишність зачіски і здоровий вигляд волосся цілком реально, потрібно тільки знати кілька простих засобів і рекомендацій.

Відновити процес випадіння волосся допоможуть вітаміни. Найкращі друзі для наших волосся - вітаміни С і А, особливо вітаміни групи В. Вони суттєво покращують їх стан і запобігають втраті волосся. Включіть у свій щоденний раціон якомога більше фруктів і овочів, а також сир, зерновий хліб, горіхи, сир. Не забувайте і про мультивітамінні комплекси. Підгодовувати волосся вітамінами можна не тільки зсередини, але і зовні. різноманітні масла і живильні маски, які містять в собі цілий комплекс вітамінів, є незамінними помічниками в підтримці краси і здоров`я волосся.

Волосся дуже сприйнятливі і чутливі до зовнішніх подразників. Слідкуйте за тим, щоб не перевантажувати їх зайвий раз хімічними і механічними діями. Зайва сушка феном, постійне розчісування, фарбування і укладання роблять волосся крихкими і ламкими. Якщо ви хочете мінімізувати втрати, періодично влаштовуйте повний відпочинок волоссю.

Турбота про волосся полягає не тільки у виключенні негативних факторів, необхідно допомогти волоссю повернути їх попереднього стану за допомогою додаткових процедур. Бажано звернутися по допомогу до старовинних народних рецептів, ніж косметичної продукції, яка є в кожному магазині в надлишку.


оливкова масло дуже корисно для росту і здоров`я волосся, а також підтримання їх в хорошому стані.
Змішайте два яйця, і п`ять столових ложок оливкової олії. Отриману однорідну суміш нанесіть рівномірним шаром на волосся і коріння. Одягніть гумову шапочку і залиште на 15-20 хвилин. Після цього ретельно змийте маску водою. Якщо в цю суміш додати трохи меду - це лише підвищить ефективність засобу. Бажано перед нанесенням маски помасажувати шкіру голови кінчиками пальців, це поліпшить кровообіг і ефект буде краще.

Найдієвішим способом для зміцнення волосся вважається маска з цибульного соку. Лише через декілька процедур випадання волосся повністю припиниться. Волосся стануть блискучими, еластичними, здоровими і перестануть сіктися. Цибулева маска є відмінним помічником після такої процедури, хімічної завивки і інших травмуючих процедур. Кількість лука береться в залежності від довжини і густоти волосся. Подрібніть цибулю до стану кашки і відіжміть сік через марлю. Нанесіть його на попередньо змочену голову, спочатку на коріння, а потім розподіліть по всій довжині. Надіньте шапочку або поліетиленовий мішок на голову і залиште на годину. Після цього ретельно змийте лушпиння маску. Використовувати відразу шампунь небажано, це знизить ефективність від виконаної процедури.

Крім цього можна використовувати реп`яхову олію, кефір і різні відвари трав. Перед застосуванням того чи іншого засобу, зверніть на тип волосся, для якого воно призначене.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чи корисні маски для волосся? фото

Чи корисні маски для волосся?

Гарне волосся - прикраса і гордість будь-якої жінки. Однак погана екологія, стреси, хронічна втома, авітаміноз діють на…

Маски для волосся з алое фото

Маски для волосся з алое

Алое - прекрасним природним засобом для догляду за волоссям. Сік алое зволожує шкіру, заспокоює її, знімає запалення,…

» » Все про здоров'я волосся