Як зберегти зуби здоровими

Як зберегти зуби здоровими
Вони рівні, білосніжні, сяючі і їх 32! Дарованому коню в них не дивляться, але саме вони, в повному наявності і хорошому стані - ознака того, що людина стежить за своїм здоров`ям. Звичайно ж, мова йде про зуби. Як зберегти їх здоровими в сучасних умовах життя?

збереження здоров`я зубів потрібно починати з дитинства. Саме в цей період дитину потрібно навчити правильно і регулярно чистити зуби, тим самим допомагаючи йому уникнути великих проблем зі здоров`ям всього організму в цілому.

Зуби - врата в організм людини. Через них щодня проходить величезна кількість різноманітної їжі, часом не дуже корисною, яку тільки вони здатні подрібнити до вільно перетравного стану. І звичайно ж, ніщо не може замінити красу посмішки, демонструє їх в повній красі.

Зберегти зуби здоровими - означає доглядати за ними з особливою ретельністю, щоб не допустити їх захворювань.

Навчіться чистити зуби правильно. Не варто обмежуватися формальними проведенням щодо них пару раз щіткою і смачним спльовуванням залишків зубної пасти в раковину - це не врятує ваші зуби. Набагато більше користі буде, якщо ви будете чистити зуби двічі на день, масажними круговими рухами, захоплюючи злегка область ясен. А потім, вичищаючи залишки їжі між зубів, пройдетеся щіткою вгору-вниз.

Що витрачається на чистку зубів не менше 2-3 хвилин. Виберіть відповідну зубну пасту, бажано зі фтором. Щітка повинна бути середньої жорсткості, щоб не пошкодити емаль і в той же час, щоб легко вичищати залишки їжі між зубів. Не користуйтеся старою щіткою, щетина якої стирчить в різні боки і дряпає при чищенні зубів.


Поївши протягом дня, вичищати залишки їжі за допомогою зубної нитки. Після цього прополощіть зуби водою або спеціальним розчином. Це просте правило дозволить вам зберегти ваші зуби в здоровому стані набагато довше.

Не намагайтеся розгризти вашими зубками тверду їжу. Пошкодивши емаль або отримавши мікротріщину зубів, ви автоматично запрошуєте в гості карієс.

Не захоплюйтеся солодкої, занадто гарячою, або дуже холодною їжею. Мікрофлора вашої ротової порожнини не витримає такого звернення і буде тут же населена ордами шкідливих мікробів. Візьміть за правило, що температура їжі, що з`їдається повинна бути приємною, що не викликає дискомфорт.

Але найголовніше - відвідуйте кабінет стоматолога не рідше 2 разів на рік. Гарний фахівець не тільки в змозі зупинити процес зменшення кількості ваших зубів, він може і дати всі необхідні рекомендації по їх збереженню індивідуально для вашого випадку.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як зміцнювати емаль зубів фото

Як зміцнювати емаль зубів

Красиві зуби - це символ здоров`я і успіху. Завжди приємно дивитися на променисту посмішку. Щоб зуби залишалися міцними…

Як зберегти здорові зуби фото

Як зберегти здорові зуби

У нашій статті «Як зберегти здорові зуби» ви зможете дізнатися, які існують методи боротьби з карієсом і…

Правильний догляд за зубами фото

Правильний догляд за зубами

Найстрашніший ворог ваших зубів - це зубний камінь, який з`являється на ваших зубах, як плівка і утворюється з слини і…

Як правильно чистити зуби фото

Як правильно чистити зуби

Кожна з нас хоче мати красиві зуби і красиво посміхатися. Ми розповідаємо, як правильно доглядати за зубами і яснами,…

Як зберегти зуби красивими фото

Як зберегти зуби красивими

Кожна людина мріє про красиве усмішці. Дійсно, чарівна посмішка є не тільки предметом гордості, а й джерелом…

Як правильно чистити зуби? фото

Як правильно чистити зуби?

Краса посмішки багато в чому залежить від здоров`я зубів, а їх стан, в свою чергу, впливає на здоров`я всього…

Як відбілити зуби без шкоди фото

Як відбілити зуби без шкоди

Куріння, чай, кава, солодощі стають причиною появи зубного нальоту. Якщо посмішка не буде вже сяяти білизною, багато…

Як зберегти здоров'я зубів фото

Як зберегти здоров'я зубів

Красиві і здорові зуби - зовсім не міф. Їх здоров`я знаходиться в ваших руках. Навіть якщо ви з дитинства схильні до…

Як чистити зуби ниткою фото

Як чистити зуби ниткою

Зубна нитка (флосс) являє собою нитку з синтетичних волокон, яка призначена для очищення міжзубного простору і…

Як зберегти емаль на зубах фото

Як зберегти емаль на зубах

Зубна емаль оберігає м`які тканини зубів від руйнування, дозволяє кусати їжу і вживати гарячі і холодні напої. Коли…

Як чистити зуби фото

Як чистити зуби

Очищення зубів є необхідною щоденною процедурою, яка освіжає подих і попереджає хвороби зубів і ясен. І основне…

Як захистити зуби від карієсу фото

Як захистити зуби від карієсу

Карієс є найбільш поширеною проблемою, яка веде до кабінету стоматолога. Вилікувати зруйнований зуб своїми силами поки…

» » Як зберегти зуби здоровими