Любовний трикутник: хто зайвий?

Любовний трикутник: хто зайвий?
Справжня, красива, казкова любов має на увазі відносини двох людей, але в житті часто буває інакше. Поняття «любовний трикутник» міцно увійшло в життя. Присутність в стосунках пари ще однієї жінки або ще одного чоловіка вже нікого не дивує. Мало хто задає собі питання: навіщо мені ще хтось, якщо у мене є кохана людина? Інше питання: хто зайвий?

Знайти так званого «зайвого» - зовсім легка задача. Кожен член трикутника грає в ньому особливу роль і по-своєму потрібен для цих відносин.

Класична ситуація: чоловік, дружина і коханка. Психологи стверджують, що чоловіки полігамні по натурі, тому звинувачувати їх у зрадах марно, тільки гірше буде. Здоровий глузд підказує, що зайва тут саме коханка, адже вона вторгається в сімейне простір, порушує масу моральних законів, і взагалі їй тут не місце. Але і здоровий глузд іноді помиляється.

Буває, що чоловік, нашвидку одружившись в молодості, вже не відчуває до дружини ніжних почуттів, а ось в коханці бачить ідеальну жінку, яку шукав усе життя. Тоді зайва - дружина. Траплялися в житті і такі ситуації, коли дружина з коханкою ставали кращими подругами, а чоловіка відправляли шукати щастя і далі. Що ж, і таке буває.

Інша класична ситуація - чоловік, дружина і коханець. Тут справа йде трохи складніше. Адже для чоловіка коханка часто лише «постільна приналежність», і про любов і мови не йде, а ось жінка завжди має сильний емоційний зв`язок з коханцем. Так уже влаштовані жінки, що закохуються в тих чоловіків, з якими займаються сексом. Здоровий глузд, як завжди, пропонує прибрати коханця, вважає його зайвим, але що скаже ніжне жіноче серце?


А вже якщо всі члени трикутника вільні люди, тут і того складніше знайти зайвого. В шлюбі люди часто змушені жити разом навіть тоді, коли їхні почуття охололи, заради дітей, спільного майна, зручності або просто за звичкою. А ось вільні люди завжди можуть зробити вибір на користь одного з партнерів. Зустрічаючись з двома чоловіками, жінка повинна подумати, що означає для неї кожен з них, яка його роль в її житті. Чоловік, який має двох подруг, повинен задати собі таке ж питання.

А ось чим керуватися у виборі, кожен вирішує для себе сам. Комусь важливіше почуття і емоції, збіг інтересів і поглядів на життя, інші піклуються про матеріальне благополуччя і багатство, а третє займає лише питання зручності в чисто побутовому плані.

Важливо і те, як почуває себе кожен учасник любовного трикутника, наскільки комфортно йому в тій ролі, яку він відіграє. Трапляється і так, що кожен задоволений відносинами, навіть знаючи про існування суперника і закриваючи на це очі. Тоді і шукати «зайвого» не має сенсу, його просто немає. Народна мудрість говорить, що якщо жінка не може вибрати між двома чоловіками, вона повинна шукати третього. Значить, є десь чоловік, на тлі якого зблякнуть всі інші. Головне - слухати своє серце!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

У чоловіка коханка фото

У чоловіка коханка

Отже, в один прекрасний або не прекрасний день, сталося так, що ви почули цю фразу. Що робити? Розридатися? Негайно…

Я, мій чоловік і його коханка фото

Я, мій чоловік і його коханка

Знайомство, любов, зустрічі і, нарешті, весілля. А що далі? Довге щасливе сімейне життя, як в казці? На жаль таке буває…

» » Любовний трикутник: хто зайвий?