Заради чого варто відмовити чоловікові в сексі

Заради чого варто відмовити чоловікові в сексі
Секс корисний для здоров`я жінки. Він продовжує молодість, заряджає позитивною енергією, запобігає розвитку багатьох хвороб. Але є причини, за якими жінці краще відмовитися від сексу. Тому що в таких випадках секс не принесе радості і задоволення, а доставить лише неприємні і болючі відчуття.

Інфекційні захворювання.
Краще відмовити чоловікові в сексі і виключити статеві контакти до тих пір, поки ви не вилікуєте статеві інфекції. Навіть при такому поширеному жіночому недугу, як молочниця, гінекологи настійно рекомендують дотримуватися статевої спокій до повного одужання. При статевих інфекціях сексуальний контакт викликає неприємні і болючі відчуття у жінки.

Відмова чоловіки від використання презерватива.
Контрацепція - це запорука збереження жіночого здоров`я, а також захист від небажаної вагітності. Якщо ж партнер геть відмовляється використовувати презерватив, варто відмовити йому в сексі. В першу чергу потрібно дбати не про задоволення своїх бажань, а про здоров`я, відновити яке буває для жінки деколи складно і витратно.

Вагітність.
Під час вагітності є протипоказання для занять сексом. Звичне невиношування, кров`янисті виділення з піхви, пізній термін вагітності - при цих та інших тривожних симптомах лікар може прописати повний статевий спокій.

Критичні дні.
Під час менструації варто відмовити чоловікові в сексі для збереження свого здоров`я. У цей період жіночий організм ослаблений. Будь-які бактерії, що потрапили в піхву, можуть проникнути глибоко у внутрішні органи і викликати різні хвороби.


Секс в перший день знайомства.
Якщо ви тільки-тільки познайомилися з чоловіком, і між вами спалахнула іскра пристрасті, це не означає, що вам потрібно кидатися у вир з головою, і в цю ж ніч займатися з ним сексом. Доведено, що секс з легкодоступною жінкою, не доставляє особливо сильного задоволення чоловікові. Таку жінку не потрібно завойовувати, а значить, чоловікові не цікаво подальше продовження відносин.

Моральна образа.
Якщо ви сильно посварилися з партнером, відмовте йому в сексі. Відчуваючи образу, ви не зможете розслабитися і отримати задоволення. Спочатку варто помиритися і пробачити обранця, а вже потім вдаватися до бурхливим ласкам.

Ви не хочете сексу.
Не варто змушувати себе лягати з чоловіком в ліжко, якщо ви не налаштовані на ласки і хочете просто відпочити. Секс не принесе задоволення, а доставить тільки неприємні відчуття, якщо ви виснажені або хочете спати. Краще відмовити чоловікові в сексі заради свого повноцінного відпочинку.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Анальний секс для вагітних фото

Анальний секс для вагітних

Яка жінка при вагітності не переживає про те, чи можуть їх сексуальні переваги нашкодити дитині. Наприклад, чи може…

Секс під час місячних фото

Секс під час місячних

Секс під час місячних має свої плюси і свої мінуси, і пара повинна їх обговорити, щоб отримувати від сексу під час…

» » Заради чого варто відмовити чоловікові в сексі