Як припинити плітки про твій любовний роман

Як припинити плітки про твій любовний роман
Далеко не завжди приємно, коли за спиною шепочуться сусіди, подружки, колеги, обговорюючи твоє особисте життя. А коли прості плітки обростають такими безглуздими і неіснуючими подробицями, що аж в голові перестає укладатися, на що буває багата людська фантазія, стає просто нестерпно гидко і навіть бридко на душі. Навіщо і кому це треба і чи можна якось припинити все це неподобство?

головною причиною виникнення пліток є елементарна людська заздрість. Можливо, навіть не конкретно до твого любовного роману, а в цілому до твоєї персони. Ти така розумниця, красуня, домоглася прекрасних успіхів на роботі, так ще й такого хлопця придбала! Як тут не почати заздрити? Саме твій любовний роман і стає тією останньою краплею, завдяки якій ти стаєш головним об`єктом балачок. При цьому пліткарки (а тобі, швидше за все, заздрять особини жіночої статі з твого ж оточення) самозабутньо мріють, щоб в твоїй солодкого життя виявилася хоч чайна ложка дьогтю. Вони діляться між собою різноманітними підозрами з приводу неідеальної вашої другої половинки. Можливо він скнара? Він стовідсотково їй зраджує! А раптом він все ж запійний алкоголік? Напевно, вона з ним зустрічається через гроші! І можливість правдивості цих думок настільки гріють душі твоїх заздрісників, що плітки передаються з вуст в уста, обростаючи новими і далеко безсторонніми деталями, лише претендують на звання достовірних.

Що з цим робити? По-перше, раз тобі заздрять, значить, є за що. У тебе в житті все прекрасно, ти любиш і любима. Заздрість - це лише індикатор твого життєвого успіху, а плітки про любовний роман - його витрати. Тому просто отримуй задоволення і побільше хвали перед пліткарками свого молодого чоловіка. Як би ненароком вимовлені при них фрази "А він вчора мені таке романтичне побачення влаштував ...", "Він мене з роботи щовечора з шикарним букетом троянд зустрічає, а вдома на мене чекає приготований їм смачний вечерю", "Його мама просто супер" , "Він заробив грошей на нашу шикарне весілля, ви, природно, все запрошені", врешті-решт, все це змусить їх усвідомити всю подальшу неспроможність поширення пліток.


По-друге, вирішити проблему з плітками може і твоя молода людина, вступається за ваші відносини, але все ж йому краще ні чого не розповідати про цікавих і докучливих колег по роботі, сусідів або не менше балакучих подруг. З цією ситуацією ти повинна впоратися сама.

По-третє, головне не брати оборонну стійку, це ще більше розохотить оточуючих. Найоптимальнішим вирішенням цієї проблеми, буде повне ігнорування таких розмов, а якщо у тебе так не виходить, то необхідно терміново знайти для пліткарки нову жертву, і тоді вони нарешті залишать твоє особисте життя в спокої.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чоловіки і стрес фото

Чоловіки і стрес

Існує міф про те, що чоловіки вище будь-яких емоцій. Вони не переживають через стосунки або розставань, майже не…

Заздрість подруг фото

Заздрість подруг

У житті людина стикається з безліччю неприємних ситуацій, однією з яких може бути заздрість подруг. Почуття це аж ніяк…

Плітки - це зло? За та проти фото

Плітки - це зло? За та проти

Багато хто вважає, що плітки - це справжнє зло. Однак насправді, це далеко не так. Плітки, як і будь-яке соціальне…

Плітки зміцнюють здоров'я? фото

Плітки зміцнюють здоров'я?

Нерідко люди представляють образ пліткарки як струмінь діву, у якої неустроенна життя і є букет болячок «через…

Як домогтися успіху в кар'єрі? фото

Як домогтися успіху в кар'єрі?

Якщо в кар`єрному плані тебе не влаштовує твоє нинішнє становище і тисчітаешь себе гідною більшого, то пора показати це…

» » Як припинити плітки про твій любовний роман