Білі плями на нігтях

Білі плями на нігтях
Нігті є дзеркалом організму. Він подає сигнали, перш ніж почнеться якась серйозна хвороба. При зникненні здорового сяйва нігтів, коли нігтьова пластина набуває тьмяний, блідий або синюшний колір, якщо вона усипана дрібними або більшими плямами, необхідно зрозуміти, що відбувається з організмом.

Через білих плям нігті здаються недоглянутими, неприємними, хворими. Можна заховати їх, покривши темним лаком. Однак чим довше не звертати уваги на цю проблему, тим серйозніше можуть бути наслідки.

За словами лікарів, дана висип викликана деякими неполадками в організмі. Потрібно тільки визначити, які саме проблеми мають місце бути. Білі плями можуть з`явитися з багатьох причин. Тому якщо зможете розібратися в них самостійно - Чудово, але якщо не виходить, то ці причини визначаються за допомогою докладного обстеження.

Існують наступні причини появи білих плям на нігтях:


- порушений метаболізм-
- дефіцит кальцію (заліза, йоду), а також його переізбиток-
- нестача вітамінів А, Е, С, що відповідають за здоров`я шкіри, волосся і нігтів-
- людина переживає постійні стреси, знаходиться в депресії, порушена робота нервової системи-
- присутні проблеми з серцево-судинною системою.

Білі точки або смужки на нігтях - це «крик тіла», і якщо не звертати на нього уваги, можуть бути серйозні наслідки. Тому слід постійно підтримувати баланс вітамінів в організмі і берегти нігті від травматизму. Адже вони є певним індикатором стану здоров`я.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Білі плями на сосках фото

Білі плями на сосках

Про що свідчить поява білих плям на грудях про жінки? Досить часто в жіночому організмі відбуваються серйозні…

Догляд за нігтями фото

Догляд за нігтями

Ні для кого не секрет, що перша думка про людину формується по обличчю, проте найбільш повну картину про характер…

Нігті як показник здоров'я фото

Нігті як показник здоров'я

За нігтям можна зрозуміти, наскільки здоровий чоловік. Плями на нігтях, перш за все, не косметичний дефект, а показник…

Про що розкажуть ваші нігті фото

Про що розкажуть ваші нігті

Красиві і доглянуті нігті вірна ознака здоров`я, а також прагнення до краси і акуратності. Однак якщо їх форма, колір…

Як лікувати нігті фото

Як лікувати нігті

Проблеми з нігтями можуть бути найрізноманітнішими - все, що пов`язано з порушенням їх зовнішнього вигляду, кольору,…

» » Білі плями на нігтях