Нерівний шлюб: магія грошей

Нерівний шлюб: магія грошей
Що таке нерівний шлюб? Стабільна міцна сім`я, оплот сталості, побудований на договірних відносинах, або короткочасне співжиття різних за духом людей? Питання неоднозначне.

З настанням кризи середнього віку чоловіки і жінки починають розуміти, що в гонитві за добробутом, вдалою кар`єрою та іншими життєвими благами вони щось упустили. Чи не завели ще одну дитину, що не з`їздили відпочити в прекрасні дали, не отримали масу інших вражень. І ось тут, озираючись навколо себе, людина розуміє - треба щось міняти. Дуже часто зміни зводяться до зміни партнера набагато молодший за віку. Людям здається, що молодий супутник життя додасть драйву, розфарбує буття в яскраві фарби. Вже зараз-то все буде по-іншому. А чи так це насправді?

Молоді люди, вибираючи собі партнера старшого віку, часто сподіваються з його допомогою вирішити свої особисті фінансові питання. Тут приховується небажання будувати самостійно своє життя, кар`єру, досягати поставлених цілей. Партнер дає фінансову стабільність, втілює в життя найзаповітніші бажання. За статистикою щастя в таких союзах вистачає на п`ять років, а далі починаються проблеми.


Над чим же потрібно добре подумати, перш ніж сказати "так" більш старшому партнеру? Сьогодні у чоловіків більш багатий вибір, ніж у жінок. Тому-що "на десять дівчат, за статистикою дев`ять хлопців". Громадська думка не на боці жінки. До чоловіків ставлення лояльніше. Отже, громадський осуд - один з негативних моментів. Чи готові ви до того, що коли згаснуть перші, найяскравіші враження один від одного, ви почнете відчувати, які ви різні? Ця розбіжність може виявлятися в чому завгодно: в завдання, цілі, інтереси.

Постійне домінування старшого партнера над молодшим: я старшим, досвідченішим, я краще знаю. Це другий негативний момент. Молодий активний, йому все цікаво, все хочеться випробувати, спробувати. А старший хоче спокою, стабільності, сталості, він вже все спробував. Чи готові ви принести себе в жертву партнеру? Відмовитися від власних інтересів і жити за чужими правилами в обмін на фінансову стабільність? Адже життя кожної людини унікальне, він повинен сам її будувати, сам пройти через всі невдачі, зробити свої помилки і досягти своєї мети. Рішення за вами.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Які бувають нерівні шлюби? фото

Які бувають нерівні шлюби?

Ще пару десятиліть тому подібні союзи були долею вузького кола богеми. Сьогодні з молодим чоловіком під руку ви можете…

Якщо він молодший фото

Якщо він молодший

Ще кілька десятків років тому шлюб, в якому дружина старша за чоловіка, був рідкістю. Але з кожним роком число таких…

» » Нерівний шлюб: магія грошей