Взаємозв'язок емоцій і здоров'я

Взаємозв`язок емоцій і здоров`я
Психологічна напруженість - це не просто щось нематеріальне. Воно веде до спазмів судин і м`язів, внутрішніх органів і скелета. «Невитесненние» емоції нашаровуються і перетворюються в негативний фактор, що загрожує серцево-судинними, виразковими і іншими захворюваннями.

Стан здоров`я людини під чому залежить від того, як він вміє сприймати і адаптувати життєві ситуації. Неприємностей великих і маленьких вистачає у кожного. Чому ж одна людина тримається «як Ванька-встанька», а інший отримує комплекс хвороб «на нервовому грунті». Хворіють, зрозуміло, добрі і злі, веселі і сумні, щедрі і скупі. Але все ж необхідно задуматися над тим, до чого можуть призвести «негативні» емоції, якщо дозволити їм жити всередині нас.

Стійка психіка - це здатність людини до самоконтролю, вміння знаходити конструктивне рішення в складних ситуаціях, володіння навичками «перемикання» і методами емоційно-фізичного розслаблення. Це, нарешті, здатність визначитися з пріоритетами.

Добродушні люди психологічно виявляються більш захищеними, ніж безкомпромісні і жорсткі. Їх психіка краще справляється з «витісненням» негативних емоцій в підсвідомість і звільненням від них.


Безкомпромісні і жорсткі частіше виявляються нездатними тверезо оцінювати ситуацію і свої вчинки, вони схильні звинувачувати в своїх бідах зовнішні обставини, схильні до агресії і істеричних реакцій.

Причини психологічної незахищеності особистості можуть формуватися під впливом різних факторів. Важливо усвідомлювати, що нездатність справлятися з негативними емоціями, переводячи їх в конструктивне русло, загрожує ураженням здоров`я на фізичному рівні.

Носій негативної енергії знаходить «розрядку» в конфліктах з оточуючими або «перекочує» емоції в собі з одного психічного рівня на інший. Ця енергія не може не руйнувати людини. Починається все з м`язових затискачів різних рівнів, потім розвиваються деструктивні реакції на оточення, а в результаті виникають соматичні захворювання. Боротьба за здоров`я починається з усвідомлення свого стану і з бажання допомогти собі.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Розвиток у дітей емоцій фото

Розвиток у дітей емоцій

Кожна людина має величезний спектр емоцій. Однак не всі замислюються, що при народженні, у дітей є всього лише три…

П'ять емоцій проти здоров'я фото

П'ять емоцій проти здоров'я

Австрійські дослідники провели масштабні спостереження за 2000 добровольцями, в результаті чого з`ясували, які емоції…

Способи керувати емоціями фото

Способи керувати емоціями

Уміння керувати емоціями дуже корисно в повсякденному житті. Воно допомагає не тільки приховати ваші почуття, але і…

Емоції під контролем фото

Емоції під контролем

Кожній людині властиво відчувати емоції. Реакція одних вселяє страх. Дивлячись на інших, що оточують дивуються їхньому…

Чому ми ображаємося фото

Чому ми ображаємося

Люди ображаються з абсолютно різних причин і приводів. Образа викликає почуття роздратованості, обурення, а часом і…

» » Взаємозв'язок емоцій і здоров'я