Колишня дружина мого чоловіка - моя подруга

Колишня дружина мого чоловіка - моя подруга
Чи може колишня дружина чоловіка стати подругою нинішньої дружини? Більшість жінок скаже, що це - зі сфери ненаукової фантастики. І все ж, подібні випадки зустрічаються в нашій різній життя, хоча і досить рідко. Як таке можливо?

Уявіть, що у вас є подруга, яка з якихось причин розлучається - спокійно, без надриву, можливо, за обопільною згодою. А ви, в свою чергу, за збігом обставин починаєте зустрічатися з її колишнім чоловіком і врешті-решт виходьте за нього заміж.

Або, наприклад, ви зустрічаєте чоловіка своєї мрії, виходьте за нього заміж і виявляєте, що улюблений зберіг добрі стосунки зі своєю колишньою.

Буває також, що у вашому житті з`являється нова подружка - розлучена. А потім ви знайомитеся з її колишнім чоловіком, крутите з ним роман. В результаті опиняєтеся на порозі РАГСу.


У кожної з вищеописаних ситуацій найскладніше доводиться не вам, а саме колишній дружині. Саме цій жінці доводиться спілкуватися з новою обраницею свого екс-чоловіка, наступаючи на горло властивому кожній, навіть відмінно влаштувала своє особисте життя, жінці. Так чи варто вам відмовлятися від дружніх уз?

Так, подібні дружні відносини - велика рідкість, оскільки в природі жінок - сприймати один одного не як подруг, а як суперниць. Але справжня дружба - річ досить цінна, щоб нею з легкістю нехтувати.

Щоб стали можливі дружні стосунки з колишньою дружиною чоловіка, потрібно мати впевненість в почуттях і вірності обранця, а також в тому, що його колишня дружина щаслива в особистому житті. Також добре, якщо спочатку ваш чоловік допомагає налагодити взаємодію, згладжує гострі кути. Тільки в цьому випадку інша жінка не встане між вами, а навпаки, подарує свою участь. Таку ситуацію варто приймати з вдячністю.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Розлучений чоловік з дітьми фото

Розлучений чоловік з дітьми

Чоловік з дитиною або дітьми, і до того ж розведений - це табу, діагноз або за простими словами стоїть розглянути…

До чого сниться колишній фото

До чого сниться колишній

До чого сниться колишній - за сонником МіллераЗнову уві сні зустрічатися з колишнім коханим, мати з ним близькі…

Колишній дружині - бойкот фото

Колишній дружині - бойкот

Колишнє подружжя, розлучаючись, часом не можуть порвати відносин остаточно. Їх може багато пов`язувати, але це часом…

» » Колишня дружина мого чоловіка - моя подруга