7 Універсальних beauty-продуктів

7 універсальних beauty-продуктів
Краса жінки починається з її здоров`я. Ні макіяж, ні зачіска, ні манікюр, або навіть модний тренд не здатні кардинально змінити проблеми зі здоров`ям. А ось правильному харчуванню багато під силу. У цій статті розказано про 7 основних продуктах, що дозволяють зберегти жіночу красу. Вчені довели безпосередній вплив цих продуктів на стан здоров`я жінки, її шкіри, волосся і нігтів.

Справжня краса, рівно, як і здоров`я жінки йдуть зсередини, і починаються вони з раціонального, збалансованого харчування. Правильний, наповнений вітамінами і мікроелементами раціон, покращує стан здоров`я і робить жінку чарівною. Наслідком проведених експериментів вченими відібрані 7 основних продуктів харчування, які здатні зберегти і примножити жіночу красу і здоров`я.

Продукт перший - волоський горіх. Він багатий йодом і вітаміном Е - основними засобами збереження жіночої молодості. Досить є волоські горіхи всього три рази в тиждень, щоб зволожити і зберегти пружність шкіри. Вітаміном Е багаті також рослинні масла, масло пшеничних зародків, зелені листові овочі (Шпинат, щавель, листя салату), арахіс і мигдаль.

Другий продукт - печериці. Ці гриби здатні запобігти зморшки і покращують колір шкіри. Вчені встановили, що печериці багаті пантотенової кислотою (або вітаміном В5) і селеном - головними помічниками в боротьбі зі старінням шкіри. Їх потрібно вживати по півкілограма до двох разів на тиждень. Замінити ці гриби можна пивними дріжджами, білими грибами, або пророслим зерном.

Третій продукт на сторожі жіночої краси - устриці. Цей продукт має всі мінералами морської води, а особливо йодом і цинком, які провокують дозрівання нових клітин і формування тканин. У тиждень рекомендовано з`їдати близько одного десятка устриць. З подібним ефектом використовують і інші морські продукти - мідії і морська капуста.

Четвертий продукт жіночої краси - це квашена капуста. У ній багато молочної кислоти, яка допомагає вивести шлаки і відновити мікрофлору кишечника. А це, в свою чергу, вирішує багато шкірні проблеми. Квашена капуста повинна бути в раціоні жінки як мінімум один раз на тиждень. Замінити цей продукт можна кисломолочними продуктами, квасом, свіжими огірками, оливками, соєю.


Наступний продукт - це ківі. У ньому багато вітаміну С і бета-каротину, які сприяють поліпшенню кольору, збереженню еластичності шкіри, її відновлення та захисту від впливу вільних радикалів. Один ківі раз в два дні заповнить потреба у вітаміні С.

Шостий продукт - авокадо. Це воістину унікальний продукт, адже в ньому практично немає цукру і вуглеводів, і абсолютно відсутні холестерин і шкідливі нерозчинні жири. У авокадо багато вітамінів А, В, С, D, Е, B1 (тіаміну) і B2 (рибофлавіну), а також калію. Цей продукт на 30% складається з рослинних масел. Всі ці складові дозволяють авокадо нормалізувати роботу серця, травного тракту і нервової системи. Цей плід чудово зволожує шкіру і волосся, зміцнює нігті. У своєму раціоні авокадо рекомендують використовувати близько двох разів на тиждень.

І останній, сьомий продукт, який відповідає за жіночу красу - це пшоно. У цьому злаку дуже багато кремнію, який відповідає за з`єднувальні процеси у всіх тканинах людського організму. Пшоно дозволяє зберегти еластичність і молодість шкіри. Альтернативою пшону можуть стати інші злакові, такі як коричневий рис, ячмінь, кукурудза, пророщена пшениця і висівки, а також овес.

Використання перерахованих вище продуктів дозволить зберегти, молодість, здоров`я і красу жінки на довгі роки.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Їжа для жіночої краси фото

Їжа для жіночої краси

Жінки багато знають про те, як виглядати чудово, бути ефектною, успішної і подобатися чоловікам. На виконання цих…

Корисні продукти для зору фото

Корисні продукти для зору

Дієта - це не виключення продуктів, а правильний їх підбір. Для того щоб зберегти хороший зір необхідно теж…

50 Самих корисних продуктів фото

50 Самих корисних продуктів

Дуже багато інформації про те, які продуктиявляются найкращими для здоров`я, краси і енергії. Тому ми решілісобрать всі…

У чому користь авокадо? фото

У чому користь авокадо?

Раніше авокадо завозили з Мексики і Південної Америки. Зараз цей фрукт стали вирощувати в Європі в південних країнах.…

Корисні продукти для жінок фото

Корисні продукти для жінок

Дієтологами рекомендуються корисні продукти для жінок. У цих продуктах містяться речовини, які життєво необхідні для…

Корисні продукти для шкіри фото

Корисні продукти для шкіри

Натуральні продукти надають на шкіру потужне лікування і усувають широкий ряд шкірних неприємностей. Ці продукти…

Вітаміни краси фото

Вітаміни краси

Краса вимагає жертв - так зазвичай говорять, маючи на увазі, що для прекрасного зовнішнього вигляду потрібно приділяти…

Три стража молодості шкіри фото

Три стража молодості шкіри

Всі ми прагнемо тим чи іншим чином зберегти красу нашої шкіри, продовжити її молодість. Які заходи допоможуть нам…

» » 7 Універсальних beauty-продуктів