А.васильєв. Підроблені блондинки знову в моді.

Мода 2008 року дуже любить попелястих блондинок. Ми сьогодні багато в чому повернулися в 80-ті роки - підкладні плечі, флуоресцентні кольори, легінси, а разом з ними блондинки. Правда, зі структурованими зачісками, про них і прислів`я "Ніщо так не прикрашає жінку, як перекис водню".

З низькою чубчиком і прямим волоссям, блондинки виглядають крихкими і сильними одночасно. Кожен розуміє, що колір ненатурален, тому факт, що жінка має світлим волоссям, зовсім не ставить її в категорію блондинок. Блондинки вважаються найбільш фертильними жінками, тобто тими, які дають більше потомства. І не випадково ще в печерні часи стародавнього світу блондинки цінувалися вище брюнеток. Чоловікам здавалося, що блондинка буде ідеальною матір`ю, слухняною, акуратною, господарської. Брюнетка, навпаки, представляється навіженої, безглуздої, сильною, яка пригнічує чоловіка.

Чоловіки і зараз думають, що блондинка - це та, з якою легко жити. Тому жінки і фарбуються в блондинок - їм здається, що з чоловіками легше розмовляти саме так. Натуральних блондинок, таких, яких ми зустрічаємо в Ісландії, Швеції та інших скандинавських країнах, у нас мало - наші дівчата частіше русяве, тобто це або світлі шатенки, або темні блондинки. Тому і доводиться москвичка-модницям фарбувати волосся.

Багато думають що блондинка - синонім дурості, а брюнетка - синонім розуму. Але є багато розумних і талановитих жінок - вчених, письменників, педагогів, які є натуральними блондинками. І разом з тим є маса ідіоток - натуральних брюнеток. Тому не робіть висновок тільки на підставі кольору волосся.

Проблема ще й у тому, що ми не любимо натуральне. Брюнетки у нас - як вороне крило, такі чорні, чорніше не буває, бояться показати свій натуральний колір. Очевидно, це пов`язано з культом молодості, адже сиве волосся не в моді. І жодна жінка, особливо після 35, коли у неї з`являються перші сиве волосся, не хоче їх показати. Волосся фарбують все, і це робить нас, росіян, одноликими. А ось у Франції жінок з блондинистого волоссям ви зустрінете дуже рідко, причому це будуть або іноземки, які дійсно приїхали з північних країн, або жриці найдавнішої професії, тому що вони з таким волоссям найбільше клієнтів собі і отримують.

взагалі блондинистість йде тим, у кого колір волосся підходить до кольору очей. Я маю на увазі сірооких, блакитнооких, зеленооких - їм світлий колір волосся завжди йде, особливо якщо у них ще й світла шкіра. А ось смаглявим і карооким навряд чи підуть світле волосся - дисонанс буде відчуватися. Тому вибирати колір треба з тактом. Я раджу всім займатися мелірування - не один колір, а кілька, підійдіть до цього з душею і зробіть щось, схоже на правду. Коли колір волосся здається натуральним, то і вік здається натуральним. Коли вам сильно за 45, а ви робите вигляд, що вам 22, тут вже ніяка фарба не допоможе, а жінка буде виглядати просто старим мотлохом, фарбували в блондинистий колір.

Приклад невдалої блондинки- Донателла Версаче. Вона виглядає літній і похмурої. Крім того, світле волосся не допомагають їй створити той образ, який вона хотіла створити, а саме - білою і пухнастою. Я думаю що стиль її життя змушує її носити саме цей образ, щоб багато хто думав, яка вона прекрасна, чарівна і чудова. А світле волосся Діани, принцеси Уельської, були дуже вдалим прикладом. Я впевнений, що вона їх фарбувала, але напевно з досвідченим майстром, який займався мелірування. Її пасма виглядали дійсно правдивими.

Треба завжди думати про те, який спосіб ви хочете створити. Блондинки часто мають якусь легковажну підгрунтя. Я зовсім не думаю, що все блондинки легковажні, але багатьом здається, що вони більш доступні, тому що одягаються в відкриті і яскраві речі, з великими декольте, що провокують. Брюнетки теж таке носять, але на них це виглядає інакше через колір шкіри (для мене брюнетки асоціюються найчастіше з мулатками).


Сьогоднішня мода вимагає від блондинки виключного проникнення в 80-ті роки - накладні плечі, "летюча миша", легінси, брюки-банани, зачіска, яка в епоху диско називалася кок-банан - все волосся зачесане вгору, як у рокера. Це було актуально в 1978 році. Сказати, що є універсальний рецепт, як виглядати сьогодні, було б обманом. Порадити всім відразу нічого не можна, треба індивідуально підходити до свого образу.

Перша порада, яку я можу вам дати: купите дзеркало, яке відображає вас в підлогу! Ви не повинні бачити своє тіло частинами. Багато жінок думають, що якщо вони дивляться на свою симпатичну мордочку і дзеркало не показує їм іншу частину фігури, то все в порядку. А дзеркало має відображати блондинку зверху до низу! Вона повинна подивитися на себе і в профіль, і ззаду. І тільки виходячи зі своєї фігури, свого роду діяльності, своєї конституції, своєї ходи вона може робити правильні висновки. Але єдиного ради на будь-який вік, на все комплекції жінок, на всі види професій дати не можна - це було б помилкою з мого боку. Кожна білявка вимагає індивідуального підходу до своєї зовнішності.

Олександр Васильєв



dni.ru
Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Блондинки проти брюнеток фото

Блондинки проти брюнеток

Всі ми знаємо про чоловічої слабкості - блондинок. Якщо уявити ситуацію, що повз чоловіка пройдуть одночасно блондинка…

Відновлення кольору волосся фото

Відновлення кольору волосся

В даний час всі говорять, що натуральний колір волосся знову в моді. Але якщо повернутися на кілька років назад, то…

Макіяж для блондинок фото

Макіяж для блондинок

Світле волосся, аристократична блідість шкіри, яскраві очі - так, це вона, справжня блондинка, встояти перед якою не…

Що повинно бути у блондинки фото

Що повинно бути у блондинки

Сучасні жінки можуть змінювати колір волосся практично кожен день. Часто, перефарбовуючи своє волосся в світлі тони з…

Модний колір волосся 2011 фото

Модний колір волосся 2011

Майбутній 2011 рік сприятливий щодо модниць. Це настільки різноманітно, що кожен з нас знайде собі щось симпатичне, до…

5 Міфів про блондинок фото

5 Міфів про блондинок

Блондинка - це не колір волосся, це стан душі. "Блондинка" можуть бути і брюнетки. Адже темний колір їх волосся - це…

Обережно, злий блондинка! фото

Обережно, злий блондинка!

Здавалося б, колір волосся не грає особливої ролі в житті людини. Сучасні фарби для волосся і тонують шампуні, які…

Модні кольори волосся - 2011 фото

Модні кольори волосся - 2011

Велика кількість фарб для волосся давно приїлося, набридли їдкі тони, що віддають неприродними відтінками. Постійна…

» » А.васильєв. Підроблені блондинки знову в моді.