Окрошка для схуднення

Окрошка для схуднення від звичайної окрошки відрізняється тим, що ми використовуємо нежирний ке

інгредієнти:

  • Нежирний (до 1%) кефір - 1 Літр
  • Огірки - 2 Штуки
  • Картопля - 100 Грам
  • Яйце - 1 Штука
  • Зелена цибуля (пучок) - 1 Штука
  • Петрушка (пучок) - 1 Штука
  • Кріп (пучок) - 1 Штука

інструкції

Окрошка для схуднення від звичайної окрошки відрізняється тим, що ми використовуємо нежирний кефір, відмовляємося від ковбаси і солі, додаємо в свій холодний суп більше зелені. Рецепт розрахований на 5 порцій, простіше кажучи, на цілий день. Тривалість такої дієти - тиждень. Потім рекомендується зробити місячну перерву. Овочі з кефіром - ідеальне поєднання для тих, хто мріє схуднути. До того ж, не треба нічого вираховувати, щось складно готувати. З холодником все просто і швидко! Так швидко, як зникнуть ваші (і мої) кілограми. Отже, як приготувати окрошку для схуднення? 1. Відваріть картоплю в мундирах. 2. Відваріть яйця круто. 3. Промийте під проточною водою огірки і зелень. Очистіть. Огірок наріжте кубиками. Зелень дрібно порубати. 4. Картоплю і яйця почистіть, дрібно наріжте. 5. Все перемішайте у великій мисці, додайте кефір і ще раз акуратно перемішайте. Окрошка для схуднення готова! Відправляйте в холодильник. Будьте стрункими! До речі, не забувайте вести активний спосіб життя. Окрошка, звичайно, - чудо, але і їй підсобити треба.


Кількість порцій: 5

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Окрошка з гірчицею фото

Окрошка з гірчицею

Скільки господинь - стільки рецептів окрошки. Я готую за різними рецептами, але з гірчицею мінгредієнти:Картопля - 5…

Окрошка на воді з майонезом фото

Окрошка на воді з майонезом

Для того, щоб приготувати окрошку на воді з майонезом треба заздалегідь подбати про кипінгредієнти:Варена ковбаса або…

Рецепт "окрошка на кефірі" фото

Рецепт "окрошка на кефірі"

Окрошка - традиційний холодний суп російської кухні. У класичному варіанті окрошку готінгредієнти: картопля - 2…

Окрошка на айраном фото

Окрошка на айраном

1. Щоб приготувати окрошку на айраном, спочатку треба відварити курку, яйця і картоплю в мінгредієнти:Куряче філе - 200…

Окрошка пісна фото

Окрошка пісна

1. Відваріть картоплю і дрібно наріжте. 2. На тертці натріть редьку. 3. Невеликими кубикамиінгредієнти:Квас хлібний -…

Окрошка з оселедцем фото

Окрошка з оселедцем

Як приготувати оригінальну окрошку з оселедцем? 1. Для початку поставимо варитися яйця іінгредієнти:Оселедець солоний -…

Пісна окрошка з грибами фото

Пісна окрошка з грибами

Окрошка з грибами виходить дуже пікантній. Грибочки з солоними огірками відмінно сочінгредієнти:Гриби - 200 Грам (На…

Дієтична окрошка фото

Дієтична окрошка

Простий рецепт приготування дієтичної окрошки завжди тримайте під рукою - хіба мало доінгредієнти:Кефір - 1 ЛітрЗелена…

Окрошка з куркою фото

Окрошка з куркою

Отже, для нашої окрошки з куркою треба купити копченої курочки, можна, звичайно, і відварнаінгредієнти:Зелена цибуля…

Окрошка на воді з оцтом фото

Окрошка на воді з оцтом

Що мені подобається в окрошка, так це те, що її можна приготувати з чого завгодно. такий суінгредієнти:Редис (пучок) -…

Окрошка на березовому соку фото

Окрошка на березовому соку

Як приготувати окрошку на березовому соку? Розписую докладно. попередня подгоінгредієнти:Березовий сік - 300…

Окрошка на лимонній кислоті фото

Окрошка на лимонній кислоті

Для приготування окрошки на лимонній кислоті треба спочатку накип`ятити пару літрів водінгредієнти:Картопля - 4…

Овочева окрошка фото

Овочева окрошка

Дачний сезон дарує свої принади. Одна з них - овочева окрошка. В принципі, в неї йде ндінгредієнти:Ріпа - 2 Штуки…

Окрошка з кількою в томаті фото

Окрошка з кількою в томаті

Спочатку окрошка з кількою в томаті здавалася мені чимось неможливим, поки я не попробоваінгредієнти:Банка консервів…

Окрошка сироедческая фото

Окрошка сироедческая

Для приготування сироедческой окрошки треба особливо ретельно підбирати овочі. Все проінгредієнти:Пекінська капуста -…