Варення з гарбуза

Я помітила, що жовтий гарбуз любить "жовтих" сусідів - лимони, апельсини. кислинка последн

інгредієнти:

  • Гарбуз - 1 Кілограм
  • Цукор - 1 Кілограм
  • Гвоздика (бутони) - 5-6 Штук
  • Дущістий перець горошком - 7-8 Штук
  • Лимон або апельсин - 2 Штуки

інструкції

Я помітила, що жовтий гарбуз любить "жовтих" сусідів - лимони, апельсини. Кислинка останніх дуже вдало доповнює солодкість першої. Тому своє варення роблю з цитрусовими. Гарбуз для варення вибирайте не дуже стиглу. Підготуйтеся - очистіть її від насіння і шкірки, наріжте кубиками. А тепер розповім, як же готувати варення з гарбуза: 1. Нарізану на сантиметрові кубики гарбуз помістіть у велику каструлю і засипте цукровим піском. Нехай вона настоїться протягом пари годинок і пустить сік. 2. По закінченню декількох годин поставте каструлю на плиту, включіть слабкий вогонь і доведіть до кипіння. Варіть близько півгодини. 3. Зніміть з лимона або апельсина цедру, білу м`якоть викинете, а м`якоть подрібніть в міксері або блендері, позику додайте в варення і зніміть з вогню. 4. Коли варення охолоне, розкладіть його по простерилізувати банкам і закатати. Зберігайте в темному, прохолодному місці. Ось і все - як бачите, рецепт варення з гарбуза досить простий :) Смачного!


Кількість порцій: 10

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Апельсинове варення з віскі фото

Апельсинове варення з віскі

1. Вичавити сік з апельсинів і вилити його в каструлю з водою. 2. вишкребти з цедри залишкиінгредієнти: апельсин - 900…

Варення з акації фото

Варення з акації

Для нашого варення нам потрібні свіжі квіти акації. Треба видалити тичинки, хвостики, колірінгредієнти:Квіти білої…

Варення з грейпфрута фото

Варення з грейпфрута

Почистити грейпфрут, обов`язково очистити від білих перегородок, вони гірчать. зняти цедруінгредієнти: Грейпфрут - 8…

Варення з гарбуза з курагою фото

Варення з гарбуза з курагою

Гарбуз почистити і нарізати шматочками. Курагу помити, обсушити і порізати шматочками. Ти доінгредієнти:Гарбуз - 2…

Варення з бузку фото

Варення з бузку

Моя сусідка вирощує різні сорти бузку. Від неї я і дізналася рецепт бузкового варенняінгредієнти:Цвеьи бузку - 0,5…

Варення з кульбаб фото

Варення з кульбаб

1. Переберія кульбаби. Видаліть пелюстки за допомогою ножиць і покладіть їх у миску. 2. Вилоінгредієнти:пелюстки…

Варення з айви (київський) фото

Варення з айви (київський)

Для приготування варення вибирайте стиглу м`яку айву. Варення з айви виходить очеінгредієнти:айви - 1 Кілограмцукру - 5…

Варення з манго фото

Варення з манго

Щоб приготувати варення з манго, потрібно: 1. Чистимо манго - моєму, видаляємо шкірку і косточінгредієнти:Манго - 850…

Варення з яблук фото

Варення з яблук

У яблук видаляємо серцевину з кісточками, а шкірку зрізаємо якщо тверда. Адже в шкірці іінгредієнти:Яблука - 3-4…

Варення з ананаса фото

Варення з ананаса

Варення з ананасів можна приготувати досить швидко і легко, якщо точно слідуватиінгредієнти:Ананаси - 1 КілограмЦукор -…

Малинове варення фото

Малинове варення

1. Підготуйте банки для варення, стерилізують гарячою парою або окропом. Те ж проділуінгредієнти:Малина - 4…

Варення з ревеню фото

Варення з ревеню

Підготуйте стебла ревеню для нашого варення - очистіть тонку шкірку і промийте. наріжемоінгредієнти:Ревінь - 1…

Варення з чорної смородини фото

Варення з чорної смородини

Кисло-солодке варення з чорної смородини часто нагадує желе. Я його використовують не толінгредієнти:Чорна смородина -…

Варення з кураги фото

Варення з кураги

Покроковий рецепт приготування варення з кураги: Шаг1: Курагу промити, покласти в кастінгредієнти:Курага - 1…

Варення з агрусу фото

Варення з агрусу

Колір варення з агрусу залежить від кольору ягід - від світло-зеленого до бурштинового і тимінгредієнти:Агрус - 1…

Варення з ківі і банана фото

Варення з ківі і банана

Рецепт приготування варення з ківі і банана - дуже простий. Зазначені інгредієнти раінгредієнти:Банан - 1 ШтукаКіві - 5…