Дієтична окрошка

Простий рецепт приготування дієтичної окрошки завжди тримайте під рукою - хіба мало до

інгредієнти:

  • Кефір - 1 Літр
  • Зелена цибуля (пучок) - 1,5 Штуки
  • Огірки - 2 Штуки
  • Яйця курячі - 2 Штуки
  • Кріп (пучок) - 1 Штука
  • Редиска червона - 6 Штук
  • Сіль за смаком
  • Перець чорний мелений - - За смаком

інструкції

Простий рецепт приготування дієтичної окрошки завжди тримайте під рукою - хіба мало коли знадобиться? І не тільки тому, що такий суп дуже корисний для фігури, але і тому, що він - дуже смачний і свіжий. Як приготувати дієтичну окрошку? Просто! Розповідаю: 1. Відваріть яйця. Коли охолонуть - очистіть і наріжте. 2. А поки яйця варяться ви встигнете підготувати і все інше. Промийте огірки і редиску, почистіть. Редиску наріжте півмісяцем, огірки - невеликими кубиками. 3. Кріп і зелена цибуля промийте, просушіть на паперовому рушнику, дрібно наріжте. 4. На дно каструлі помістіть подрібнені кріп і цибулю, всипте сіль і розітріть ложкою. По-перше, цибуля не спливе. По-друге, зелень пустить сік. 5. Всі перераховані вище інгредієнти змішайте в одній каструлі, поперчіть, додайте кефір. Дієтична окрошка готова! Приємного апетиту і на здоров`я! -) Діліться рецептом з друзями і подругами, особливо з тими, що хочуть схуднути. Ця окрошка - то, що потрібно -)


Кількість порцій: 4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Окрошка з гірчицею фото

Окрошка з гірчицею

Скільки господинь - стільки рецептів окрошки. Я готую за різними рецептами, але з гірчицею мінгредієнти:Картопля - 5…

Окрошка на айраном фото

Окрошка на айраном

1. Щоб приготувати окрошку на айраном, спочатку треба відварити курку, яйця і картоплю в мінгредієнти:Куряче філе - 200…

Окрошка пісна фото

Окрошка пісна

1. Відваріть картоплю і дрібно наріжте. 2. На тертці натріть редьку. 3. Невеликими кубикамиінгредієнти:Квас хлібний -…

Окрошка з оселедцем фото

Окрошка з оселедцем

Як приготувати оригінальну окрошку з оселедцем? 1. Для початку поставимо варитися яйця іінгредієнти:Оселедець солоний -…

Окрошка з куркою фото

Окрошка з куркою

Отже, для нашої окрошки з куркою треба купити копченої курочки, можна, звичайно, і відварнаінгредієнти:Зелена цибуля…

Окрошка на заквасці фото

Окрошка на заквасці

Для початку приготуємо закваску з сильно газованої мінеральної води і кефіру. ці таінгредієнти:Картопля - 2-3 ШтукЯйця…

Окрошка на воді з оцтом фото

Окрошка на воді з оцтом

Що мені подобається в окрошка, так це те, що її можна приготувати з чого завгодно. такий суінгредієнти:Редис (пучок) -…

Окрошка з редискою фото

Окрошка з редискою

Раджу заздалегідь запастися домашнім квасом. З ним окрошка виходить набагато смачніше, пінгредієнти:Хлібний квас - 1…

Вірменська окрошка фото

Вірменська окрошка

Класична вірменська окрошка (або мацнабрдош) готується на мацун, але ми замінимо йогоінгредієнти:Кефір або кисле молоко…

Окрошка з буряком фото

Окрошка з буряком

Для окрошки з буряком я найчастіше використовую мариновану нарізану буряк. По-першеінгредієнти:Буряк - 2 Штуки (Можна…

Окрошка на лимонній кислоті фото

Окрошка на лимонній кислоті

Для приготування окрошки на лимонній кислоті треба спочатку накип`ятити пару літрів водінгредієнти:Картопля - 4…

Овочева окрошка фото

Овочева окрошка

Дачний сезон дарує свої принади. Одна з них - овочева окрошка. В принципі, в неї йде ндінгредієнти:Ріпа - 2 Штуки…

Окрошка з кількою в томаті фото

Окрошка з кількою в томаті

Спочатку окрошка з кількою в томаті здавалася мені чимось неможливим, поки я не попробоваінгредієнти:Банка консервів…

Окрошка сироедческая фото

Окрошка сироедческая

Для приготування сироедческой окрошки треба особливо ретельно підбирати овочі. Все проінгредієнти:Пекінська капуста -…

Окрошка на майонезі фото

Окрошка на майонезі

Друзі, спробувавши мою окрошку з майонезом, запитують, як її приготувати. Що ж, ділюінгредієнти:Яйця курячі - 5…