Дуже простий тортик

У мене не виходить зробити кроки з цього пишу тут! Для тіста: збити яйця міксером н

інгредієнти:

  • Яйця - 8 Штук (Бажано свіжі)
  • Борошно - 1 Стакан
  • Цукор - 1 Стакан

інструкції

У мене не виходить зробити кроки з цього пишу тут! Для тіста: збити яйця міксером не припиняючи збивати по-тихоньку всипати стакан борошна, а потім сахара.Виліть в форму і поставити в духовку! Не знаю на скільки градусів і час так на око. Для якому Крем дуже простий. 4 яйця білок відокремити від жовтка, білок збити з добовлением цукру, жовток нам не знадобитися. Крем і тісто готові! Прикраса: Спочатку треба розрізати торт на навпіл і прошарками його получінним кремом, потім верхівку покласти і намазати залишками! Торт готовий, ну, а у мене був привід 25 травня кінець навчального року (я закінчила 7 клас) я посипала прикрасою (для паски) і цим же кремом написала 25 травня вийшло красиво і смачно і головне не важко і не дорого.


Кількість порцій: 7-8

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Торт "чародійка" фото

Торт "чародійка"

1. Розігріти духовку до 180 градусів. Міксером на низькій швидкості збити яєчні білки. Увеінгредієнти:яйця - 4 Штуки…

Торт зі згущеним молоком фото

Торт зі згущеним молоком

Торт зі згущеним молоком відмінно підходить для домашнього чаювання. Він простий у приготуванні і нінгредієнти: банка…

Торт "дамські пальчики" фото

Торт "дамські пальчики"

Торт «Дамські пальчики» складається з еклерів, залитих сметанним кремом. торт виходитьінгредієнти:яєць - 5…

Торт "бите скло" фото

Торт "бите скло"

Торт «Бите текло» виходить дуже легким і ніжним. Ваші гості неодмінно оцінять по доінгредієнти:яйця - 4…

Шарлотка з бананами фото

Шарлотка з бананами

1. Розбити в окрему миску яйця і збивати міксером. Цукор додавати поступово і частінгредієнти:Борошно пшеничне - 1,5…

Торт "трухлявий пень" фото

Торт "трухлявий пень"

Торт Трухлявий пень з горіхами отримав таку назву тому, що коли тісто піднімаєінгредієнти:яйця - 3 Штукицукру - 1…

Торт пташине молоко фото

Торт пташине молоко

Спочатку готуємо тісто. Для цього яйця збити з цукром і додати борошно. Все гарненько пінгредієнти:Борошно - 1 Стакан…

Торт "ніжність" фото

Торт "ніжність"

Торт «Ніжність» по достоїнству оцінять гості за його неперевершений смак. приготовлениінгредієнти:яйця - 2…

Торт "дамський каприз" фото

Торт "дамський каприз"

Приготування: Розтерти в каструлі яйця, цукру, соду і мед. Поставити каструлю на водячиінгредієнти:яйця - 2 Штукицукру…

Найсмачніший торт фото

Найсмачніший торт

1. З`єднати всі інгредієнти для тіста. Соду погасити в оцті і додати в тісто. заміситиінгредієнти:Сметана - 1…

Млинцевий торт з полуницею фото

Млинцевий торт з полуницею

1. Фотографій у мене вийшло трохи. Але рецепт дуже простий. Ви його зможете дуже леінгредієнти:Борошно - 3/4 Склянки…

Сметанник шоколадний фото

Сметанник шоколадний

1. Приготуємо тісто. В окремому посуді змішати яйця і цукор і збити їх міксером. Додатиінгредієнти:Згущене молоко - 100…

Торт розсипчастий фото

Торт розсипчастий

Розсипчастий торт готується дуже просто, а виходить ніжним і смачним. приготування:інгредієнти:вершкового масла - 300…