Кукурудзяна каша в мікрохвильовці

Рецепт приготування кукурудзяної каші в мікрохвильовці дуже простий і практичний, адже даж

інгредієнти:

  • Кукурудзяна крупа - 0.5 Склянки
  • Вода - 1 Стакан (можна використовувати молоко)
  • Олія - 50 Грам (можна використовувати вершкове масло)

інструкції

Рецепт приготування кукурудзяної каші в мікрохвильовці дуже простий і практичний, адже навіть якщо ви не відносите себе до категорії дуже вже умілих господинь, каша в мікрохвильовці НЕ пригорить ніколи, а приготується дуже швидко :) Тому сумніву в сторону, і давайте ж приготуємо цю сонячну кашу ! Рецепт кукурудзяної каші в мікрохвильовці - до вашої уваги: 1. Насамперед нашу кашу поміщаємо в посуд, в якій збираємося готувати, і заливаємо водою. 2. Відправляємо каструлю в мікрохвильовку на 5 хвилин на повній потужності, але десь посередині цього часу вимкнемо, щоб перемішати нашу крупу, і додати цукор або сіль, - в залежності від того, який кінцевий продукт ви хочете отримати. Кукурудзяна каша в мікрохвильовці в домашніх умовах виходить однаково смачною і в солоному, і в солодкому вигляді, тому тут вже на ваш розсуд. 3. Зворотно ставимо в мікрохвильовку, тепер уже на середньої потужності, і варимо до готовності, перевіряючи і перемішуючи її періодично. Я не пишу, скільки часу вимагає готувати цей рецепт приготування кукурудзяної каші в мікрохвильовці, так як тут вже на любителя - хтось любить розсипчасту, а хтось - рідкувату кашу. Такий смачний і здоровий сніданок, приготований за цим простим рецептом, здорово заощадить вам час і сподобається всій родині. Тепер ви знаєте, як приготувати кукурудзяну кашу в мікрохвильовці. Успіхів!


Кількість порцій: 1-2

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Макарони в мікрохвильовці фото

Макарони в мікрохвильовці

У мікрохвильовці можна не тільки розігрівати - вона з успіхом справляється і з варінням. цейінгредієнти:Макарони - 200…

Квасоля в мікрохвильовці фото

Квасоля в мікрохвильовці

Якщо ви зважилися дізнатися, як приготувати квасоля в мікрохвильовці, повинна попередити, чінгредієнти:Квасоля - 1…

Брокколі в мікрохвильовці фото

Брокколі в мікрохвильовці

Неодноразово мені доводилося чути, як хтось скаржиться - мовляв, приготувати брокколіінгредієнти:Брокколі - 300…

Сир в мікрохвильовці фото

Сир в мікрохвильовці

Любителям смачної домашньої їжі варто знати, як приготувати сир в мікрохвильовці, адже еінгредієнти:Сир - 500 ГрамЯйця…

Котлети в мікрохвильовці фото

Котлети в мікрохвильовці

Мої котлети в мікрохвильовці готуються з фаршу домашнього (половина свинини, половина гінгредієнти:Фарш м`ясний - 500…

Баклажани в мікрохвильовці фото

Баклажани в мікрохвильовці

Зараз я вам розповім, як приготувати баклажани в мікрохвильовці, - це приголомшливо швиінгредієнти:Баклажани - 400…

Манна каша в мікрохвильовці фото

Манна каша в мікрохвильовці

Люди діляться на тих, хто любить манну кашу, і на тих, хто її не любить. У моїй родині люблять вінгредієнти:Манна крупа…

» » » » Кукурудзяна каша в мікрохвильовці