Брокколі в пароварці

Я вважаю, що брокколі найкраще готувати саме в пароварці - так у неї зберігається до

інгредієнти:

інструкції

Я вважаю, що брокколі найкраще готувати саме в пароварці - так у неї зберігається красивий колір і всі корисні речовини. І якщо у вас на кухні ще немає пароварки - обов`язково купите її, корисна штука. Отже, я розповідаю, як приготувати брокколі в пароварці: 1. Миємо броколі, розбираємо на суцвіття і по можливості максимально підсушують її. 2. Укладаємо на верхній рівень пароварки і виставляємо потрібний нам режим. Зазвичай на пароварці намальовані всі продукти і вказано час їх готування. якщо у вас такої інструкції немає - включаємо пароварку на 8-10 хвилин. Це час орієнтовний. Визначити готовність капусти легко - якщо ніж легко входить в м`якоть - все готово. Брокколі, приготована в пароварці, подається до столу відразу ж, якщо ви готували її на гарнір. Якщо брокколі в пароварці ви готували на салат - то остудіть і додайте. Успіхів!

Кількість порцій: 2

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Сирники в пароварці фото

Сирники в пароварці

Як приготувати сирники в пароварці: 1. Змішуємо сир, яйце, борошно і цукор до Консистінгредієнти:Сир 5% - 200 ГрамЯйце…

Смажена брокколі фото

Смажена брокколі

Брокколі промиваємо під холодною водою і нарізаємо, як показано на фото. кладемо брокколіінгредієнти:Брокколі - 3…

Пюре з броколі фото

Пюре з броколі

Брокколі починає потихеньку з`являтися на ринках і на наших столах. Прийшов час оцінкиінгредієнти:Брокколі - 400…

Брокколі в сметані фото

Брокколі в сметані

1. Промийте брокколі, розділіть на гілочки, викладіть на масло в сковороду. додайте водиінгредієнти:Брокколі - 300 Грам…

Кабачки в пароварці фото

Кабачки в пароварці

Для початку беремо кабачки. Моєму їх, витягуємо нутрощі і нарізаємо приблизно на виборах 4 часінгредієнти:Кабачки - 2…

Брокколі в мікрохвильовці фото

Брокколі в мікрохвильовці

Неодноразово мені доводилося чути, як хтось скаржиться - мовляв, приготувати брокколіінгредієнти:Брокколі - 300…

Діамантова брокколі фото

Діамантова брокколі

Обрізаємо квіточки вашої брокколі, намагаючись, щоб їх розмір був досить їстівним. Тінгредієнти:головка брокколі - 1…

Паста з куркою і брокколі фото

Паста з куркою і брокколі

Брокколі розбираємо на суцвіття і нарізаємо на невеликі шматочки. У каструлі доводимо до доінгредієнти:Макаронні вироби…

Паста і брокколі фото

Паста і брокколі

Почистіть часник, наріжте цибулю, чилі, поділіть брокколі. Потім, в сотейнику з товстим днінгредієнти:Макарони - 500…

Гратен з брокколі фото

Гратен з брокколі

1. В першу чергу на суцвіття розбираємо брокколі, і складаємо їх в миску. На час відступінгредієнти:Сир - 120…

Брокколі на пару фото

Брокколі на пару

Розповім вам, як приготувати брокколі на пару. Цей дуже швидкий і корисний спосіб прінгредієнти:Брокколі - 1…

Оладки з брокколі фото

Оладки з брокколі

інгредієнти: Брокколі - 300 Грам Яйце - 1 Штука Борошно - 0,5 Ст. ложки Сіль, перець - - За смаком Рослинна олія -…

Брокколі тушкована фото

Брокколі тушкована

Капусту миємо й розбираємо на гілочки-суцвіття. Викладаємо суцвіття на сковороду, добавінгредієнти:Брокколі - 500…