Дорога моя людина, милий тато

Я - маленький чоловічок, я практично нічого не можу зробити для себе сама, але мені дуже сильно повезло, у мене є мама і тато, які мене люблять. Сильно сильно. Мені скоро виповниться рік. Світ, який я дізнаюся, з кожним днем стає все більше і більше, він мені так подобається і як добре, що у мене є ти - дорогий мій чоловік, милий тато. Мені так цікаво пізнавати його, але тільки разом з тобою. Може мені не завжди потрібно твоя допомога або сприяння, але мені так необхідно твою присутність, тільки для того, щоб ти міг дивитися на мене і пишатися своєю донькою. Ще я дуже люблю бувати в тебе на ручках, мені подобається відчувати твою силу. Ти такий сильний, тому що повинен завжди зуміти захистити і підтримати мене від життєвих негараздів ...

Сьогодні такий хороший день. Весна. Так тепло і приємно. Папа веде мене за ручку, ми гуляємо парком. Тут стільки багато людей. Є такі ж, як я, маленькі дівчинки, і у всіх, напевно, є свій папа, але ось тільки мій найкращий, найулюбленіший, я просто обожнюю його - дорогого мого людини, милого тата. Улюблений він тому, що він мене теж дуже сильно любить ... хоча я така іноді буваю, що сама собі не подобаюся. Ми ходили і до дерева і до кущика, ганяли кішечку туди, сюди. Мені так подобаються котячі хвости, не можу відмовити собі в задоволенні їх посмикати. Ще я бачила одне місце, де дуже багато-багато пташок. Іноді вони збиваються в одну велику купу і галасують один з одним, бігаючи по землі. Там є добра бабуся, яка їх завжди годує. Ми вже так довго гуляємо ... .. я втомилася і хочу їсти, може, ми підемо додому? По дорозі додому я уявляю собі смачну кашку з бананом, яку тато мені завжди готує на обід. Він мене погодує, а потім ми будемо з ним грати в різні ігри. Я люблю, коли тато грає зі мною в поїзд, він бере мене собі на плечі, і ми з ним весело катаємося по дому, з кімнати в кімнату. Що то сьогодні у мого тата мало сил, напевно, погано їв і нашу маму не слухав. Як складно виходить "їв-слухав". Ну, заради мого людини улюбленого, я готова постаратися, ось навіть відкриваю в собі таланти поетеси. Раз така справа, і милий мій тато хоче відпочити, напевно і я посплю трошки, а то прогулянка, смачний обід, зовсім втомилася я.

Прокинулася я ближче до вечора. Стою, прикрикніть трошки, щоб мій любий татусь прискакав, а то пити полювання. А ну! Де мій компот! Стою. Немає нікого. Ну, я їм зараз влаштую. І тільки я хотіла обуритися, як тут же відчинилися двері в мою кімнату (взагалі раніше це була кімната мами і тата, але часи змінюються і тепер вона моя). Тато прийшов!!! Як же я його люблю все-таки. Вечорами ми з татом дивимося мультики різні, він у мене звичайно великий і дорослий, але, уявіть собі, велика людина теж може дивитися мультики для зовсім маленьких дівчаток. Але, як то кажуть, батьків не вибирають, я вже якось з цим звикну, адже я його люблю. Він такий милий! Ой щось очі мої втомилися, того й гляди самі закриються, пора мені вже поспати серйозно. Так, а що-то я забула. О! Згадала! Мені треба прийняти ванну. Мамо!!! Мама мене спокутує з приємним милом, пахне добре, але от чим це так пахне, я ще поки не знаю, тому що маленька, а мама з татом не визнаються. Зазвичай після ванни слід смачну вечерю і тепла ліжечко. Папа мене принесе, укладе, поцілує, і я засинаю миттю. Жарт! Швидко засипати - це не для мене, для початку я буду вередувати, як годиться дівчаткам. Вередуватиму, і тато обов`язково до мене прийде. Він прийде, і я з ним пограю трохи. А якщо він буде сердитися на мене за те, що я не засинаю, мені варто тільки посміхнутися або хіхікнуть, і татусь стане шовковим. Ось уже й мене покидають останні сили, але все одно я буду боротися зі сном як герой. Буду, буду ... буду ...

Сьогодні не дуже хороший день, тому що мама з татом кричать один на одного. Від цього і мені невесело, і так самій хочеться кричати. Ну ось, довели, тепер і я плачу. Цікаво, скільки ще вони не будуть помічати мого засмучення. І чому вони один на одному зриваються, адже начебто все добре, у нас така чудова дружна і міцна сім`я. Не можу я їх зрозуміти. Невже і я коли виросту, теж буду так себе вести?


Коли, нарешті, вони заспокоїлися, першим підійшов тато і почав лахміття мені волосся. Чесно кажучи, я не дуже люблю, коли він так робить, але якщо його це заспокоює. Та нехай собі робить. Потім, взявши мене на руки, несе в зал і по дорозі чогось сюсюкає. Я все можу зрозуміти, маленькі діти і все таке. Але ми маленькі діти, а не маленькі дурашки. Посадивши мене на стілець з цими неприємними ременями, які сковують рухи, сам сідає за стіл і займається своїми справами. Як я не люблю цей стілець і ці ремінці бридкі. Краще випустив би мене побігати. Пап! Батько! Нуль уваги. Гаразд, буду сидіти тихо, а то зараз назад посадять в ліжечко і буду зовсім одна, а так якась ніяка компанія. Правда, вони з мамою такі похмурі, що напевно краще в ліжечку однієї, ніж дивитися на їх кислі міни.

Нудний день видався, скажу я вам. Ні ігор, ні вільного простору, тільки стільчик та ліжечко. Не люблю, коли мама з татом сваряться. Буває, коли мама сильно зайнята, ми могли з татом цілий день безперервно лежати на великому ліжку. Ну, насправді лежав тільки він. А я повзала туди, сюди, намагаючись по дорозі нахапати якомога більше іграшок. Ще мені подобається боротися з татової рукою. Так, звичайно, поки у мене шансів замало, але треба ж показувати, хто в домі майбутня господиня.

Сьогодні ввечері приїде бабуся. Ось веселощів буде щось. Ми з бабусею будемо грати в ладушки, весело плескати в долоні, ходити всюди, чіпати різні цікаві дрібнички. Бабусю я теж люблю, тата з мамою звичайно більше - адже вони завжди поруч. Пам`ятаю, якось їздила в гості до бабусі, там так красиво. Начебто і повітря пахне по-іншому. Але довго я без татового уваги не можу. І через пару днів мені стає дуже нудно. Я хоч і бабусю слухаюсь, але коли поруч довго немає тата з мамою, я починаю вередувати. Коли я приїжджаю назад додому, то спочатку ставлюся до батьків з холодком, ну щоб на майбутнє сильно не розслаблялися тут без мене. Але під натиском батькових посмішок і маминої ласки довго серйозно не побудеш. Знаєте чому? Тому, що я їх обожнюю!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Розлучення: зрада чоловіка фото

Розлучення: зрада чоловіка

Коля вже вдруге дзвонив, я спізнювалася. Буду через півгодини, - пообіцяла коханому. - Жди ... Мамуся, можеш закрити за…

Про що мріє чоловік фото

Про що мріє чоловік

15 фраз, які кожен чоловік мріяв би почути від жінки. - Прости, я була неправа!- Не хвилюйся, я впораюся з усіма…

20 Гірших фраз для ліжка фото

20 Гірших фраз для ліжка

Багато хто погодиться, що ліжко це не найкраще місце для жартів, і все ж іноді буває є над чим посміятися, а іноді…

Співачка глюкоза, біографія фото

Співачка глюкоза, біографія

Глюкоза ... мила дівчина.Сама сонячна і усміхнена дівчина на естраді Глюкоза розповість нам про своє авантюризмі, щастя…

Дмитро нагієв фото

Дмитро нагієв

Для щастя мені потрібні дві речі: робота, яка задовольняє, і жінка, з якою приємно прокидатися. Якщо вдуматися, то…

Анна семенович, інтерв'ю фото

Анна семенович, інтерв'ю

Анна Семенович інтерв`ю.В її житті було багато чого від дуетів до соло. Вона вибрала останнє. музику«Якщо комусь…

» » » Дорога моя людина, милий тато